2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شنیدم ریفلاکس میاره بعدا بچه وگرنه منم میخاستم بخورم چون وزن بچم ۳۱هفتگی کم‌بود

بچه من که نخورم هم رفلاکس میاره ،چون تو خانواده شوهرم ارثیه ،بچه اولم هم رفلاکس داشت 

پسرام همه دنیای منن 😍😍
بچه من که نخورم هم رفلاکس میاره ،چون تو خانواده شوهرم ارثیه ،بچه اولم هم رفلاکس داشت 

حالا وزن بچت چقده که میخایین بخوری؟ من شکمم کوچکه بدبختی 

خداجونمم  به امید ت هر چی به مصلحتمه برام پیش بیاد خودمو  میسپارم به تو ❤️
حالا وزن بچت چقده که میخایین بخوری؟ من شکمم کوچکه بدبختی 

نمیدونم چون از هفته ۱۸ به بعد سونو نرفتم ،تو سونو ۱۸ هفته دکتر گفت بچه کوچیکه ،شکمم هم کوچیکه 😢

پسرام همه دنیای منن 😍😍
نمیدونم چون از هفته ۱۸ به بعد سونو نرفتم ،تو سونو ۱۸ هفته دکتر گفت بچه کوچیکه ،شکمم هم کوچیکه 😢

الان چند هفتتونه؟ منم شکمم کوچکه وزن بچمم ۳۱هفتگی کم بود 😔 چند کیلو‌اضدفه کردین شما؟ من به خاطر اسید معده نمی تونم زیاد بخورم 

الان چند هفتتونه؟ منم شکمم کوچکه وزن بچمم ۳۱هفتگی کم بود 😔 چند کیلو‌اضدفه کردین شما؟ من به خاطر اسی ...

من فردا میرم تو ۳۴ هفته ،۱۴ کیلو اضافه کردم ،ولی اصلا وزن مادر به بچه ربطی نداره ،چون سونو گفت بچه ام کوچیکه ،شکم منم مثل ۶ ماهه هاست ،منم کلا کم اشتهام 

پسرام همه دنیای منن 😍😍
پس بچه ات وزنش کمه. گوشت و اجیل و بعد از عذا یه چیز شیرین مثل بستنی و دنت و خرما بخور

میخورم به زور ولی باز اشتها ندارم از بس از اول حاملگی معدم اذیتم کرده سه چهار ماه اول ویار سخت داشتم از ماه پنجم اسید معده زیاد 

2706