2726
خانوما کیا با شوهراشون سردن؟شوهرم اوایل عاشق من شد و به اصرارش با هم ازدواج کردیم منم نه دوسش داشتم ...

عزیزم عشقش نسبت به شما از بین نرفته فقط جفتتون یه سری اشتباها داشتید باعث شده اینطوری بشه.

بشین فکر کن رفتارت نسبت به اوایل چه تغییراتی داشته کجا ها اشتباه رفتی درستش کن .

از مشاورم کمک بگیر .معمولا روانشناسا تو تلگرام کلاسای همسرداری دارن .اونا رو پیدا کن .و زندگیتونو مثل اوایل کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گوشیت چیه؟

هانرعزیزم

من برای دخترانم آرزوی خوشبختی میکنم مادرم هم برای من آرزوی خوشبختی کرده بود ومادرش هم برای مادرم. من یقین دارم روزی دختری ازنسل ماخوشبخت خواهدشد😔😔سایه جون مامان ساغرعمرمامان دلم برای بغل کردنتون تنگ شده خدایا منکه نشد ولی دخترام وخوشبخت کن التماست میکنم خداجون.دلم براتون پرپرمیزنه 😔😔😔😔روله بی توتک تنیام له تنیایی تنیاترم وختی یادت کفم روله جورچیلگ آگرگرم😭😭روله باوتازندگیم گشتی قربانی تماشات کم روله مگر ودیدارت دل خصه بارم شادکم😢😢
2728

همسر ندارم😑اگه نبخان مال دوستامو بزارم

یه روز اومدیم به دخی خوشگل😉و جیگر 👸رو بغل کنم تق خورم به اینه به همین برکت قسم 😁 😜              خدا جونم داری امتحان الهی میگیری یا انتقام؟💔 💜💔                                                                                                                     بخدا اونایی کع تو امضاهاتون میگید صلوات براتون بفرسیتیم میفرستم ولی حال ابراز وجود ندارم🙌😂💔
منم کنکوری ام.میخوام دندان قبول شم ان شاالله.اما کم درس میخونم.نمیدونم چرا

چرا عزیرم هدف ب این خوبی حیفش نیست؟؟ درسته که همه کنکوریای تجربی ب طور مثال سه رشته اولو میخوان اما اونی ک واقعااا این عشق تودلش افتاده اگه ب همون اندازه تلاش کنه لیاقتشه ک بهش برسه

مسخِ افیونیِ افسانه یِ اصحابِ کدامینْ غاری؟!___[باورکن من کاربر قدیمیم ،اوشون ب دلایل نامعلومی کاربری قبلیمو پوکونده😐]
خانوما کیا با شوهراشون سردن؟شوهرم اوایل عاشق من شد و به اصرارش با هم ازدواج کردیم منم نه دوسش داشتم ...

والا عزیزم توخودت میگی خنثی بودی شوهرتم عاشقت مورد داشتیم اصن هیچ حسی نداشتن یا متنفر بودن ازهم الان عاشق همن .خیلی ازمامان باباهاما سنتی ازدواج کردن حتی دلشون نمیخواسته ازدواج کنن باز توخوبه خنثی بودی .بنظرم اینا تلقینیه که خودت روزندگیت پیاده کردیوحس وحال زندگیو خراب کردی واینکه بدونی زندگی بقیه خوبه یانه دردی ازت دوا نمیشه گلم تازه زندگیه هرکسی خاص واستثناس نمیشه الگو قرارش داد.اگه بچتودوس داری ومیخوای حالت خوب شه باید تلاش کنی .مرداهم خیلی راحت تغییرمیکنن ولی اول توبخواه وتغییرکن شوهرتم کم کم درست میشه وبرمیگرده به حالته سابق

خدایاسپردم خودموبهت.ب بزرگیت قسم کاری کن ک پشیمون شن..... 

یه روز اومدیم به دخی خوشگل😉و جیگر 👸رو بغل کنم تق خورم به اینه به همین برکت قسم 😁 😜              خدا جونم داری امتحان الهی میگیری یا انتقام؟💔 💜💔                                                                                                                     بخدا اونایی کع تو امضاهاتون میگید صلوات براتون بفرسیتیم میفرستم ولی حال ابراز وجود ندارم🙌😂💔
2706