1711
1714

مال دیروزه بعدش چت نکردیم تلفنی حرف زدیم

همسرجانم جانِ جانانم جانانه جان میدهم برایت💏عاشقانه میمانم به پایت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏بهترین هدیه ی خدابودی برایم همسرم💏سایه ات ازسرماکم نشودعالیجناب عشقم💏

زیاد پیام نمیدیم بیشتر زنگ میزنیم....

اینم چالش نی نی سایت بود خود جوش اینو فرستاد😐😐😐

واسه خیلی وقت پیشه....

مِنی که یه عُمر کَشکینَهو نوژی آو هَردِمَه سیچی باید تَقاص سوپ خفاشِ نِ پَس بِم😐از نظر روحی خیلی به خرید احتیاج دارم ،ولی از نظر مالی بیجا میکنم🙄...من نمیخوام زندگیم بیوفته رو غلطک همینکه غلطک نیوفته روم صافم کنه راضی ام😂تو اسلحه رو بزار روقلبم بگو دوسم نداشته باش،من دستتو میبوسم میگم بکش ماشه رو احسان😍😂》....خداروشکرفرهنگ سازی شد تو عروسیا هرکی میخواد میرقصه،،،،قبلا مقاومت میکردی پاهاتو میگرفتن رو زمین میکشیدنت میبردن وسط😂😐😐😐😐
آره آبجی دخترمون داره میاد ولی من همش فک میکنم دخترم میکشه بچه رو🙄🙄🙄

چقد فاصله سنیشون میشه گلم

تازمانیکه رسیدن بتو امکان دارد زندگی دردقشنگیست که جریان داردزندگی درد قشنگیست بجزشبهایش که بدون تو فقط خواب پریشان داردیکنفرنیست توراقسمت من گرداند کارخیراست اگراین شهرمسلمان داردخواب بددیده ام ای کاش خداخیر کند خواب دیدم که تو رفتی بدنم جان دارد.....خواب دیدم که تو رفتی بدنم جان دارد😢😢

سلام خانم تو خونه،خونه دار هاي نمونه😀بفرماييد اينم پيج اينستامون.

اگر دنبال جاي مطمئن و خوب براي كابينت و كمدديواري و خلاصه هركاري كه مربوط به دكوراسيون داخلي هست ميگرديد

كافيه مارو دنبال كنيد تاازشرايط اقساطي ما بهره مندبشيد

حوصله مشاوره ندارم .بعد هزینشم بالاس . کلا دیگه بی اهمیت شدم 

@MarkazMoshaveree

اگه دوست داشتی لینک  کانال مشاوره ست رایگانه 

میتونی مشاوره صوتی بگیری یا تلفنی

اگه ر بخوای صوتی باشه بعد از اینکه سوال کردی . 

بعد از حدودا ۲یا ۳ روز جواب سوالتو میدن

کارش خوبه خیلیم با حوصله و دقت جواب میده

رایگانه

میتونی از سوالایی که بقیه پرسیدن و جوابش هنوز خستم استفاده کنی

ممیزی داره بذارم ؟؟؟؟

عشقم ریاضی بود ⁦👩‍🎓⁩قرار بود کلی قوانین ناشناخته ریاضی رو‌کشف کنم ⁦🕵️⁩اما الان دارم قانون ها کودکانه دخترانم 👶🧒رو کشف میکنم🥰 وقتی بزرگ شدن 👯.حتما باهاشون شروع میکنم درس خوندن ⁦⁦👩‍🏫⁩مامانی که دنبال رویاهاش🧚 نره نمیتونه دختراشو برای بدست آوردن رویاهاشون تشویق کنه🧘💝 .
1718
خانوما کیا با شوهراشون سردن؟شوهرم اوایل عاشق من شد و به اصرارش با هم ازدواج کردیم منم نه دوسش داشتم ...

عزیزم عشقش نسبت به شما از بین نرفته فقط جفتتون یه سری اشتباها داشتید باعث شده اینطوری بشه.

بشین فکر کن رفتارت نسبت به اوایل چه تغییراتی داشته کجا ها اشتباه رفتی درستش کن .

از مشاورم کمک بگیر .معمولا روانشناسا تو تلگرام کلاسای همسرداری دارن .اونا رو پیدا کن .و زندگیتونو مثل اوایل کن

گوشیت چیه؟

هانرعزیزم

تازمانیکه رسیدن بتو امکان دارد زندگی دردقشنگیست که جریان داردزندگی درد قشنگیست بجزشبهایش که بدون تو فقط خواب پریشان داردیکنفرنیست توراقسمت من گرداند کارخیراست اگراین شهرمسلمان داردخواب بددیده ام ای کاش خداخیر کند خواب دیدم که تو رفتی بدنم جان دارد.....خواب دیدم که تو رفتی بدنم جان دارد😢😢
1665

هووووف بالاخره تموم شد 😓😄 

فقط چطوری بعضیا بیو واتساپشون بالای صفحه میاد؟؟ واسه من اینطوری نیس!!

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هر وقت حس کردین دلتون برای خدا تنگ شده یه سر به این سایت بزنین 👈dadashreza.com

همسر ندارم😑اگه نبخان مال دوستامو بزارم

یه روز اومدیم به دخی خوشگل😉و جیگر 👸رو بغل کنم تق خورم به اینه به همین برکت قسم 😁 😜              خدا جونم داری امتحان الهی میگیری یا انتقام؟💔 💜💔                                                                                                                     بخدا اونایی کع تو امضاهاتون میگید صلوات براتون بفرسیتیم میفرستم ولی حال ابراز وجود ندارم🙌😂💔
1436
منم کنکوری ام.میخوام دندان قبول شم ان شاالله.اما کم درس میخونم.نمیدونم چرا

چرا عزیرم هدف ب این خوبی حیفش نیست؟؟ درسته که همه کنکوریای تجربی ب طور مثال سه رشته اولو میخوان اما اونی ک واقعااا این عشق تودلش افتاده اگه ب همون اندازه تلاش کنه لیاقتشه ک بهش برسه

مسخِ افیونیِ افسانه یِ اصحابِ کدامینْ غاری؟!___[باورکن من کاربر قدیمیم ،اوشون ب دلایل نامعلومی کاربری قبلیمو پوکونده😐]
خانوما کیا با شوهراشون سردن؟شوهرم اوایل عاشق من شد و به اصرارش با هم ازدواج کردیم منم نه دوسش داشتم ...

والا عزیزم توخودت میگی خنثی بودی شوهرتم عاشقت مورد داشتیم اصن هیچ حسی نداشتن یا متنفر بودن ازهم الان عاشق همن .خیلی ازمامان باباهاما سنتی ازدواج کردن حتی دلشون نمیخواسته ازدواج کنن باز توخوبه خنثی بودی .بنظرم اینا تلقینیه که خودت روزندگیت پیاده کردیوحس وحال زندگیو خراب کردی واینکه بدونی زندگی بقیه خوبه یانه دردی ازت دوا نمیشه گلم تازه زندگیه هرکسی خاص واستثناس نمیشه الگو قرارش داد.اگه بچتودوس داری ومیخوای حالت خوب شه باید تلاش کنی .مرداهم خیلی راحت تغییرمیکنن ولی اول توبخواه وتغییرکن شوهرتم کم کم درست میشه وبرمیگرده به حالته سابق

یه روز اومدیم به دخی خوشگل😉و جیگر 👸رو بغل کنم تق خورم به اینه به همین برکت قسم 😁 😜              خدا جونم داری امتحان الهی میگیری یا انتقام؟💔 💜💔                                                                                                                     بخدا اونایی کع تو امضاهاتون میگید صلوات براتون بفرسیتیم میفرستم ولی حال ابراز وجود ندارم🙌😂💔
1712