2733
2734
عنوان

خيلي ناراحتم

226 بازدید | 10 پست

سر يه موضوعي خيلي ناراحت شدم با يارو دعوام شد كلي داد وبيداد كردمو حرص خوردمو گريه كردم.الان واقعا ناراحتم كه ني ني تو دلمو ناراحت كردم و بهش تنش دادم😔😔😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
یه نفر یه چیزی گفت یه مقدار گریه کردم، حالا کی چی گفته معلوم نیست

اخه همه بحثا سر چيزاي كوچيك شروع ميشه و با گفتن گذشته و بدي ها تموم ميشه تهش اعصاب خوردي و پشيموني ميمونه

تو بارداری سر یک موضوع خیلی خیلی خیلی مهم دعوا کردم، الان که به پشت سر نگاه میکنم میگم کاش میگفتم به جهنم، و اونهمه خودم رو اذیت نمیکردم، حالا به شما خواهرانه میگم یه گوشه ذهنت بنویس به جهنم و هر جا لازم شد بگو و بی خیال باش

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...
تو بارداری سر یک موضوع خیلی خیلی خیلی مهم دعوا کردم، الان که به پشت سر نگاه میکنم میگم کاش میگفتم به ...

خيلي حساس شدم تو بارداري از همه چي زود عصبي ميشم واسه خودم ناراحت نيستم همش ميگم اخه چرا بايد به اين بچه تنش ميدادم تا الان خيلي خودمو كنترل كرده بودن يهو منفجر شدم ميكم نكنه رو بچم تاثير بزاره عصبي و بداخلاق بشه😔