2737
2734
ای بابا انشالله هرچی خیره همون بشه من ک شوهرم‌نمیخواد قبل این حریانا میگفت نمیخوام حسرت ب دلش بمونه ...

احتمالا شما بخاطر استرس اینطور شدید و عقب انداختید

یه بار شدم 3 سال پیش رفت دکترشم‌پیدا کرد سقطم‌کرد اینارم‌همون کارو میکنه میدونم یا باید برم‌حایی ک د ...

وای پس خدانکنه باردار باشی 

امیدوارم شوهرتم خدا به راه راست هدایت کنه آدم نعمت خدارو اینجوری پس نمیزنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا دکتر رفتن و معاینه و آزمایشات رو چیکارمیکنید؟میرین درمانگاه؟

من که فعلا نرفتم فقط برای سونو میرم اونم خدا بزرگه خودش هوامو داره

خدایا شکرت که یه نی نی از بهشت بهم دادی 💗💗💗
وای پس خدانکنه باردار باشی  امیدوارم شوهرتم خدا به راه راست هدایت کنه آدم نعمت خدارو اینجوری پ ...

بهش انقد گفتم‌با گریه بردتم بعد اون‌ک‌اصن‌نزدیک‌.7.8‌ماه رابطه نداشتیم‌بعدم‌مجبورم‌کرد قرص بخورم‌ از اون ب بعد انقد عوارض پیدا کردم‌همین‌لک شدن قبل‌پری اصن‌نداشتم .همینحورم‌ک‌لاغر میشم‌بعد ی چیز دیگ من‌از سینم‌فشار میدم ی‌ماده مس شیر میاد هست چند‌ساله دکترم‌گفت طبیعیه وقته پریودیم 1‌هفته مونده نمیاد فشار میدم ولی الان‌‌ فشار میدم‌میاد همینا هی استرس میندازه‌تو جونم

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚
2731
بهش انقد گفتم‌با گریه بردتم بعد اون‌ک‌اصن‌نزدیک‌.7.8‌ماه رابطه نداشتیم‌بعدم‌مجبورم‌کرد قرص بخورم‌ از ...

اره بابا من خودبخود سقط کردم اینقد اذیت شدم که نگو چه برسه به زور بچه ای که چسبیده رو بخوای بندازی 

اون آب سینه هم اتفاقا اگه باشه باردار نمیشی معمولا اگه پرولاکتین خون بالا باشه از سینه آب میاد و پرولاکتین خودش باعث نازاییه نگران نباش فکرکنم بخاطر استرسه عقب افتاده ولی بازم میگم یک بیبی چک بزار که اگرم باردار باشی قبل اینکه بزرگ بشه تکلیفتو معلوم کنی امیدوارم باردار نباشی گلکم 

اره بابا من خودبخود سقط کردم اینقد اذیت شدم که نگو چه برسه به زور بچه ای که چسبیده رو بخوای بندازی&n ...

مرسی عزیزدلم اره خیلی سخته از دکتر پرسیدم گفته مسیله ای نیس سینه هامم‌موچیکه 75 همش لاغرم‌میشن پرولاکتین‌ندارم‌از خونم‌دادم‌پارسال ولی هست دیگ‌دارمش‌چند‌ساله‌.خدا از دهنت بشنوه فرداهم‌نشم‌ میرم‌تست میگیرم

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚
من که فعلا نرفتم فقط برای سونو میرم اونم خدا بزرگه خودش هوامو داره

مگه قدیما که مادرامون همینطوری باردار میشدن و نه سونو میرفتن نه هیچی چی میشد.فقط اگه تیروئید نداشته باشید بقیش مشکلی نیست

مرسی عزیزدلم اره خیلی سخته از دکتر پرسیدم گفته مسیله ای نیس سینه هامم‌موچیکه 75 همش لاغرم‌میشن پرولا ...

درکل دکترمم گفت اگه از سینه آب بیاد باردار نمیشی دوستم اینجوری بود بهش قرص داد اون آب خشک شد بعد سه چهارماه باردار شد

2738
خب برو ی بی بی چک بذار اگه منفی بود زعفرون و پونه دم کن بخور

4.5 روزه پونه اویششن‌میخورم‌ فردام‌صبر میکنم‌نشم تست میزارم

درکل دکترمم گفت اگه از سینه آب بیاد باردار نمیشی دوستم اینجوری بود بهش قرص داد اون آب خشک شد بعد سه ...

اره میدونم‌کسایی ک‌پرولاکتینشون‌بالاس سخت میشه من‌اوایل اب بی رنگ‌بود ولی ی کوچولو غلظت داشت الان‌2 سالی هیت شیری شده ززرد شده .خدا منه باردار نباسم

مگه قدیما که مادرامون همینطوری باردار میشدن و نه سونو میرفتن نه هیچی چی میشد.فقط اگه تیروئید نداشته ...

دقیقا نگران نباش اگه میخوای اقدام کنی اقدام کن تا باردار بشی زمان میبره بازم بسته به سن و قوی بودن اسپرم و تخمک داره

خدایا شکرت که یه نی نی از بهشت بهم دادی 💗💗💗
2706