2733
2734
عنوان

خانومای باردار بیاین یه لحظه مهربونا😔😞

| مشاهده متن کامل بحث + 207 بازدید | 22 پست
من الانشم گاهی وقتا نمیتونم چیزی بخورم هفته ۲۲ هستم . با رستوران قرار داد بسته بودم که این کورنا برن ...

ای جان خدا حفظشون کنه❤

آره واقعن درمونده شدیم

خوشبختی یعنی خانوادمون ۴ نفره شده😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم همینطور بودم . فقطم نون و پنیر خوردم تا ۷ ماه😁

ایشالله زایمان خوبی داشته باشین😍♥️

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4143322/سرگرمی-برای-خانومای-باردارعکس?postId=130697469 

پیج ما در اینستا همراه با قیمت

https://www.instagram.com/sisoff

خوشحال میشیم بهمون سر بزنین😍♥️

2728

ببین ی دکتر متخصص زنان و زایمان خیلی خوب هست که جواب سوالات رو تو این روزای کرونایی تو اینستا کامل میده. اگه نگرانی پیام بده ازش بپرس. جواب منو کامل و خیلی خوب داد

دکتر شبنم بزرگ زاده

اینم آدرس اینستاش:

dr_bozorgzade

اینم شماره واتس اپ شون هست

09911616251

چرا یک سرگرمی برای خودتون ایجاد نمی کنید که هم اوقات فراقت شما رو پر کنه و هم براتون منبع درآمد باشه.

شما میتونید در وبسایت طلا و خورشید آموزش مروارید بافی و جواهر دوزی ببینید که دارای پشتیبانی دائمی هم هست و همینطور میتونید محصولاتتون رو هم در این وبسایت بفروش برسونید و در منزل خودتون کسب و کارتان را راه اندازی کنید.

وبسایت طلا و خورشید

وبسایت طلا و خورشید

وبسایت طلا و خورشید

اپلیکیشن این آموزشها رو هم میتونید از اینجا دانلود کنید.

پیج اینستاگرام آموزشهای مروارید بافی و جواهردوزی

چرا یک سرگرمی برای خودتون ایجاد نمی کنید که هم اوقات فراقت شما رو پر کنه و هم براتون منبع درآمد باشه.

شما میتونید در وبسایت طلا و خورشید آموزش مروارید بافی و جواهر دوزی ببینید که دارای پشتیبانی دائمی هم هست و همینطور میتونید محصولاتتون رو هم در این وبسایت بفروش برسونید و در منزل خودتون کسب و کارتان را راه اندازی کنید.

وبسایت طلا و خورشید

وبسایت طلا و خورشید

وبسایت طلا و خورشید

وبسایت طلا و خورشید

وبسایت طلا و خورشید

وبسایت طلا و خورشید

2738