2737
2734
عنوان

یه راه برا قطع خونریزی بعدزایمان پیداکردم

| مشاهده متن کامل بحث + 40883 بازدید | 43 پست

عزیزم فکر کنم طبیعی باشه خونریزی بعد از زایمان. بالاخره ۹ ماه خونریزی نداشته . نمیخاد قطعش کنی. خودش کم کم خوب میشه. اخرشم فقط لک بینیه

خدایا کاش هیچوقت یادم نره تو واسم چه کارهایی که نکردی
میشه برای من توضیح بدی نماز تو این مواقع چجوریه و چه غسلی باید کرد؟

بله حتما عزیزم 

تا ۱۰ روز بعد زایمان نماز نمیخونی و بعدش غسل نفاس میکنی 

بعد پریودت رو حساب میکنی ببینی بعد اون ده روز ، ایامِ پریودت هست یا نه (یعنی اگر حامله نبودی تو این تاریخ پریود بودی یانه؟)

اگه ایام پریودت بود که هرچقدر پریودت طول میکشید همونقدر باز حساب میشه به عنوان حیض و بعدش غسل حیض میدی نماز میخونی 

اگر همچنان خون ریزی داری باید ببینی اگر خونریزیت نیازبه نوار گذاشتن داره میشه استحاضه کثیره یه غسل میدی وقت نماز صبح میخونی 

یه غسل میدی قبل غروب آفتاب نماز ظهروعصرو بعد اذان مغرب نمازمغرب و عشارو باهم میخونی 

اگه لکه بینیت خییییلییی کمه برا هر نماز یه وضو میگیری 

یه صلوات برای سلامتی نی نی من میفرستی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای خدا به دادم برسه من ۲۵ روزه سزارین شدم 

من تا ۲ماه داشتم. دیوونه داشتم میشدم😁

طبیعیم بودم. بهمم خون زدن از بس خون از دست دادم توی زایمان. 

خدایا کاش هیچوقت یادم نره تو واسم چه کارهایی که نکردی
میشه برای من توضیح بدی نماز تو این مواقع چجوریه و چه غسلی باید کرد؟

راستی اگر ده روز  بعد زایمانت ایام پریودت نیست باید استحاضه محسوب کنی و همونجور با دوتا غسل در روز نمازات رو بخونی 

2728
سویق عدس ینی کجای عدس؟ چندوقت بعد زایمان بخوریم؟ بعدش ک خونریزی نداریم درحین زایمان معمولا خونریزی ...

بعد زایمان چه طبیعی چه سزارین حدود ۴۰ روز خونریزی هست.

سویق عدس یعنی عدس که تفت داده بشه و پودر بشه دوباره تفت داده بشه

حین زایمان هم خونریزی هست

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
بعد زایمان چه طبیعی چه سزارین حدود ۴۰ روز خونریزی هست. سویق عدس یعنی عدس که تفت داده بشه و پودر بشه ...

ممنون گلم

مردادیا عشقن  میگی نه نگاکن🙂....کاربری دست دو نفره منو خاله م
من تا ۲ماه داشتم. دیوونه داشتم میشدم😁 طبیعیم بودم. بهمم خون زدن از بس خون از دست دادم توی زایمان.& ...

عزیزم 

منم باخودم فکر میکنم اینهمه خونریزی واقعا آدم رو دچار مشکل میکنه و خانم ها دارن میگن خون ها نیاد عفونت میگیری

باید از پزشک پرسید

منم سزارین بودم،نگران نباش، شرایطیه که بالاخره تمام خانومای زایمان کرده داشتن،باید بگذره 

یه سوال گلم 

شما اطلاع داری خون ریزی بعد زایمانطبیعی طولانی تره یا خون ریزی بعد سزارین؟

یا اصلا ربطی به نوع زایمان نداره؟

2738
نکن همچین کاریو دختر خالم اینکارو کرد تمام خون های کثیف تو رحمش مونده بود زخم شده بود رحمش فریز کرد ...

یا خدا 

ممنون که گفتی عزیزم

من پنجاه روزه زایمان کردم طبیعی. هنوز لکه بینی دارم. امروز هم در حد پریود شدن بود.  گرفتار شدیم ...

طبیعیه. نگران نباش. تا دوماه طبیعیه.بخصوص شیردهی تحریک میکنه انقباض رحم و بیرون ریزی رحم رو.

🌷خدایا شکرت که دوباره حس مادر شدن رو به من عطا کردی❤🌷
من پنجاه روزه زایمان کردم طبیعی. هنوز لکه بینی دارم. امروز هم در حد پریود شدن بود.  گرفتار شدیم ...

سلام خوبید خونریزی شما قطع شد؟ یا نه ؟؟من ۳۴ روزه زایمان کردم هنوز خوب نشدم 

سلام خوبید خونریزی شما قطع شد؟ یا نه ؟؟من ۳۴ روزه زایمان کردم هنوز خوب نشدم 

سلام گلم.   بله من  دیگه خوب شدم. فکر کنم تا دو ماه هم لکه بینی  در حد کم طبیعیه. 

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"
بله حتما عزیزم  تا ۱۰ روز بعد زایمان نماز نمیخونی و بعدش غسل نفاس میکنی  بعد پریودت رو ح ...

عزیزم یادت رفت بگی باید دسمال گذاشت تا خون بیرون نیاد که قسمت سخنش همینه

و خدایی که در این نزدیکی ست***