2410
2553
عنوان

یاصاحب الزمان ادرکنی😍

| مشاهده متن کامل بحث + 2787 بازدید | 173 پست
من 200تا صلوات میفرستم🙏💚💙 @چمنگل   @لبخندنگاه   @طلاونقره   @رهگذرپا ...

منم ۱۰۰ تا صلوات و یه بارم دعای عظم البلا

ممنونم ازت🌹🌹🌹

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

@دنیای_آوا    

سلام دوستم اگه تمایل داشتین یه تعداد بردارین 🌺

💞صلوات💞  برای رهاااایی از کرونا 💞💞سرم به سنگ نخورد ... سنگو زدن به سرم ...😔 فقط یه روزی، یه جایی، یه جوری ، یه کسی حتما میشه فقط صبر داشته باش دختر🔥🔥بدی هات خوبی ها تو از یادم برد😔 عشق یعنی حسرت پنهان دل  زندگی در گوشه ویران دل 🌸🍀🌸 دنیااای ما با عشق درگیره ❤🌺❤🌺 با تو آرام و  بی تو پریشان و ... دل که هوایی شدنش دست خودش نیست .... 😉😉😉 ناب و گیرایی گر چه نمی دانی 🥰🥰🥰 
@دنیای_آوا     سلام دوستم اگه تمایل داشتین یه تعداد بردارین 🌺

سلام عزیزم ممنون یادم کردی .منم ۱۰۰۰ تا صلوات میفرستم و ۱۰ تا دعا .الهی به حق این ماه عزیز بلا از تمام دنیا دور بشه نه فقط ایران .🤲💝🥰

بگم زبونم میسوزه ،نگم جیگرم .
2720
@fat_fat12079     @امیدم_خدا(زهرا)     @غز-ل     @سماـ_سما972 ...

عزیزم من اول ۵۰ تا دعای فرج برداشتم....الان ۶۴ تا دیگه بر میدارم که بشه ۱۱۴تا....التماس دعا

خدایاااااباتمام وجودم میخوام بگم شکررررررت😍😍برای سلامتی تودلیم یه صلوات بفرستین

2000 تا صلوات و 20 تا عظم البلا

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2714

۸هزارتا ....التماس دعا

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
2706