2726
عنوان

بی قراری دخترم از روز اول تا الان که ۹ ماهشه.کمککک

| مشاهده متن کامل بحث + 128 بازدید | 21 پست
مامانا دلیل شیرخشک نخوردن بچه ها چیه  دخترم از چهار ماهگی شیرخشک و شیر خودم رو هم زمان باهم کن ...

یعتی گشنش هم میشه شیر نمیخوره؟ دختر منم اکثر اوقات شیر خودمو نمیخورد نزدیک ۳ماه بزور دادم ولی بعدش شیرم کم شد و مجبور شدم شیرخشک بدم که میخورد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
استارتر عزیز نوشته هاتو که خوندم انگار وصف حال خودم بود باورت میشه منم همینطور دقیقا بود بچه ام و حت ...

منو امیدوار کردی عزیزم واقعا منم گاهی خسته میشم ولی همینکه بچه صحیح و سلامت باشه  خودش بزرگترین پاداشه برای مادر و پدر

پسر من هم کولیک داشت هم رفلاکس هم آلرژی حالا نمیدونم به خاطر این چیزا انقدر بی صبر شدیا نه مدلش اینج ...

آلرژیش کی برطرف شد بچه منم چهارماهشه آلرژی د رفلاکس داره.شبا تا صب بیداره.این که کمرشو میگیره بالا واسه چیه؟

آلرژیش کی برطرف شد بچه منم چهارماهشه آلرژی د رفلاکس داره.شبا تا صب بیداره.این که کمرشو میگیره بالا و ...

عزیزم واسه همون ریفلاکس کمرشو میده بالا همیشه رو سطح شیب دار بزارش یا روی شکم موقع خواب خیلی اواستو جمع کن سطح شیب دار بخوابون.من چون رعایت کردم یکسالگی خوب شد ولی یه چیزایی مثل حساسیت فصلی باهاشه هنوز