2726
عنوان

خانوما نوزاد ۶ ماهم سرفه خشک داره

1246 بازدید | 7 پست

کسی میدونه علتش چیه ؟تو سه ماهگی اینجوری شد دکتر بردم گفت سرماخوردگی سادس ابریزش بینی اینا داشت فقط قطره بینی داره سرما خوردگیش خوب شد اما سرفه میکرد همچنان دستگاه بخور گرفتم یه ماه سرفه اش رفت الان بازه یه ماهه تقریبا هر از گاهی سرفه خشک میکنه دکترم نمیتونم ببرم بخاطر کرونا میترسم 

😒هر وقت موفق به فریب دادن کسی شدی به فکر نکن که چقدر احمق بوده به این فکر کن چقدر بهت اعتماد داشته😓

بچه ی منم اینجوریه عطسه وسرفه باهم داره.‌بردم دکترسیتریسین دادگفت حساسیت داره..چن باردادم مامانم دعوام کردگفت ازالان به بچه این جورچیزانده..بازالان دوباره سرفه وعطسه داره بچم ۴ ماهش..یک شب تب کردبردیم دکترچرک خشک کن داد.بازسیترسین

بچه ی منم اینجوریه عطسه وسرفه باهم داره.‌بردم دکترسیتریسین دادگفت حساسیت داره..چن باردادم مامانم دعو ...

بچه من تب اینا نداره فقط گاهی وقتا سرفه میکنه مثل وقتی که اب دهن بپره گلوش

😒هر وقت موفق به فریب دادن کسی شدی به فکر نکن که چقدر احمق بوده به این فکر کن چقدر بهت اعتماد داشته😓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه من تب اینا نداره فقط گاهی وقتا سرفه میکنه مثل وقتی که اب دهن بپره گلوش

بچه منم همینجوری..ولی داروهم دادم هنوزخوب نشده..فک میکنم ازحساسیت باشه..ولی ازامروزمیخام بازسیترسین شروع کنم بهش بدم..چرک خشک کنش که تموم شد.

2728
بچه منم همینجوری..ولی داروهم دادم هنوزخوب نشده..فک میکنم ازحساسیت باشه..ولی ازامروزمیخام بازسیترسین ...

اهان ممنونم که جواب دادین راستی رفلاکس هم سرفه داره؟؟؟؟

رفلاکس داره

واقعا عزیزم؟؟؟چکار کنم تو این وضعیت؟