2726
عنوان

علائم کم کاری تیرویبد

58 بازدید | 10 پست

سلام کسی هست که کم کاری تیروئید داشته باشه؟علائمش چی بوده؟من مدتیه مرتب سر درد دارم اضافه وزنمم که نگم براتون مرتب احساس بی حالی و ریزش مو دارم تقریبا دو سه سال پیش آز دادم مشکلی نبوداما این حالات رو هیچوقت نراشتم همیشه احساس خواب آلودگی میکنم حافظمم ضعیف شده وزنمم هرچی رژیم میگیرم اصلا پایین نمیاد با خوردن یه دونه سیب اضافه میکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
الانم که نمیشه رفت آزمایش داد کیا این علائم رو داشتن و کم کاری تیرویید داشتن

با رعایت اصول بهداشتی برو .من دو روز پیش مجبور شدم برم ازمایشگاه .چون هم باردارم هم تیروئید کم کار که باید کنترل شه

منم ناباروری دارم میگم شاید تیروییدم مقصرشه

بله صد درصد

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
درسته کاملا شمام این علائم رو داشتید؟با دارو کنترل شده یا نه؟

اره عزیزم من این علایم داشتم و چندسالی هست که تیروئیدم کم کاره ولی وقتی تحت درمان باشی  .مشکلی برات پیش نمیاره 

یکی از مشکلاتی که پیش میاره ناباروریه .ولی خداروشکر چون من با قرص کنترل شده ست تو ماه اول اقدام باردارشدم .نگران نباش از اون بیماریهاست که با قرص به راحتی کنترل میشه

الانم که نمیشه رفت آزمایش داد کیا این علائم رو داشتن و کم کاری تیرویید داشتن

اره این علایمشه

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

سلام، کار بازاریابی که گفتین که چطوریه؟ استخدام چه شکلیه؟ 

کاربر قدیمی هستم، به سری عقده ای گزارش زدن ترکید😒نظرمو دوس نداری نخون 😑این نی نی یار ها هم نباید واسه هر گزارشی یکیو بترکونن شاید یه سریا سادیسم دارن الکی گزارش میزنن، اصلا اگه کسی از من و نظراتم خوشش نمیاد جمع کنه از اینجا بره، مرسی اه😳