2737
2734
عنوان

قارچ واژن مزمن توروخدا بياييد

| مشاهده متن کامل بحث + 667 بازدید | 74 پست
سلام عزیز دلم الان ک دارم مینویسم با بغض و گریه و غم عالم تو دلمه.... من مبتلا شدم ب ز..گ...یل میشه ...

سلام عزيزم حق داري ناراحت باشي ولي اونقدرام چيز ترسناكي نيست يه كم اينور اونور حل ميشه درخواست دوستي بديد راهنماييتون كنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من چند سال پیش داشتم هی برمی‌گشت.. رفتم پیش فریده فرح بخش. نوبت نمی‌داد.. جیغ زدم ک مریییضم همه جا ر ...

عاشقتم یعنی  

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2738
توروخدا فكر كن بهم بگو تو اين اوضاع دكتر هم بعيده بشه رفت

عزیزم یه حبه سیر پاک کن ولی قاچ نکن بیست دقیقه بزار بین واژنت اگر متاهلی یکم بیشتر بزار داخل بزار بیست دقیقه بمونه بعد برو دستشویی که بیفته.بخدا من هیچ دوا درمونی جواب نداد جز این راه نه ماه درگیرش بودم ولی الان چند ساله اصلا هیچ نوع عفون و قارچی دیگه پیدا نکردم

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
عزیزم یه حبه سیر پاک کن ولی قاچ نکن بیست دقیقه بزار بین واژنت اگر متاهلی یکم بیشتر بزار داخل بزار بی ...

من سير گذاشتم بدتر شدم ولي احساس ميكنم عنبرنسارا جواب داده يعني يه احساس خاصي به الاغ پيدا كردم كه نگووووو

من سير گذاشتم بدتر شدم ولي احساس ميكنم عنبرنسارا جواب داده يعني يه احساس خاصي به الاغ پيدا كردم كه ن ...

😂😂😂😂😂😂😂😂عجب

من تا حالا استفاده نکردم از بوش خیلی بدم میاد.اما سیرو که مصرف کردم واقعا راصی بودم.سیرو سالم باید استفاده کنی فقط پوستشو بگیری بعدم بیست دقیقه تا نیمساعت باید بزاری نه بیشتر 

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
2706