2737
2734
عنوان

باردار نمیشم چکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1090 بازدید | 70 پست
ممنون چون میگن سن می‌ره بالا قدرت باروری میاد پایین من الان ۲۷ سالمه حداقل تا سی نمیخوام

اره اون رو که درست میگن. من سی سالمه یک سال نمیخواستیم الان 7 ماهه که اقدام میکنیم و هنوز بی نتیجه موندیم.   بازم سوال بکن از دکتر بد نیست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه دو بار سونوی روز سوم پریودی رفتم و روز سومم فولیکول 9 و 7 بود که قرص محرک بهم دادن. دکترم متاسفان ...

اولا چون امپول نزدی اصلا از کجا معلوم شاید کیست شده بعدشم بهتره شوهرت مراکز ناباروری از بده

من هنوزم همون دختر کوچولو ۱۴ ساله ام💙هنوز هم همون قدر زودرنجم💙همون قدر احساساتی ام💙من بزرگتر نشده ام💙دنیا برای من به همون اندازه کوچیکه💙ادم ها برام همون معنی مهربانی و از خودگذشتگی رو میدن💙من همونم💙همون دختر بازیگوش ۵ سال پیش💙همون دختری که ساعت ها با موجود خیالی کنارش حرف میزد💙همونی که میتونست💙ساعت ها با کسی درد دل کنه که وجود نداره💙من همونم💙هیچ تغییری نکردم💙اما یه چیزی برام جالبه💙و اون مادر شدنه💙من میترسم💙من نمیتونم حامی یه موجود دیگه باشم💙در حالیکه خودم هنوز بچه ام💙نیاز به حمایت دارم💙گاهی وقت ها با خودم فکر میکنم💙کی انقدر بزرگ شدم💙که به مادر شدم فکر میکنم💙🌹
2728
ببخشید تایپیکتون سوال میپرسم اینکه ما فعلا بچه نمیخوایم و تا سه چهار سال هم نمیخوایم خودمون پیشگیر ...

نه عزیزم منم مثل شما چهار سال جلوگیری طبیعی داشتم بعدش همون ماه اول که اقدام کردم باردارشدم

اولا چون امپول نزدی اصلا از کجا معلوم شاید کیست شده بعدشم بهتره شوهرت مراکز ناباروری از بده

سلام عزیزم شوهرم آزمایش اسپرم داده و مشکلی نداشته. اصلا بهم نگفت واسه آمپول و حتی سونوی روز 12 

متاسفانه دکترم خوب نبود و الان هم که نمیشه رفت بیرون

ببخشید تایپیکتون سوال میپرسم اینکه ما فعلا بچه نمیخوایم و تا سه چهار سال هم نمیخوایم خودمون پیشگیر ...

نه اول خودت یه سونو بده روز ۱۲ پری ببین رحم وتخمکات چه طورین بعدش شوهرتم یه ازمایش اسپرم بده ببین وضع اون چه طوریه بعدش هرکاری دوس دارین انجام بدین 

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
2738
سلام عزیزم شوهرم آزمایش اسپرم داده و مشکلی نداشته. اصلا بهم نگفت واسه آمپول و حتی سونوی روز 12  ...

فعلا بیخیال باش و بعد دکترت و عوض کن 

میگم شوهرت تو نراکز ناباروری ازمایش داده مگه؟؟؟؟

من هنوزم همون دختر کوچولو ۱۴ ساله ام💙هنوز هم همون قدر زودرنجم💙همون قدر احساساتی ام💙من بزرگتر نشده ام💙دنیا برای من به همون اندازه کوچیکه💙ادم ها برام همون معنی مهربانی و از خودگذشتگی رو میدن💙من همونم💙همون دختر بازیگوش ۵ سال پیش💙همون دختری که ساعت ها با موجود خیالی کنارش حرف میزد💙همونی که میتونست💙ساعت ها با کسی درد دل کنه که وجود نداره💙من همونم💙هیچ تغییری نکردم💙اما یه چیزی برام جالبه💙و اون مادر شدنه💙من میترسم💙من نمیتونم حامی یه موجود دیگه باشم💙در حالیکه خودم هنوز بچه ام💙نیاز به حمایت دارم💙گاهی وقت ها با خودم فکر میکنم💙کی انقدر بزرگ شدم💙که به مادر شدم فکر میکنم💙🌹
من رفتم دکترم بهم قرص متقورمین داد.ازاینایی که بایدادمای که قنددارن بخورن.ولی من قندنداشتم گفتموهفته ...

عزیزم مشکلی داشتی واسه بارداری یا واسه زودباردارشدن بهتون قرص داد؟

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر
سلام عزیزم شوهرم آزمایش اسپرم داده و مشکلی نداشته. اصلا بهم نگفت واسه آمپول و حتی سونوی روز 12  ...

نگران نباش اول یه ازمایش گرون قبل بارداری بده همه جدوابادت معلوم بشه ۵۰۰ هزینه اش مثل من گیج تک تک نده ۱ سال آوره دکترشی بعدش یه سونو روز ۱۲ بده بعدش شوهرتم یه ازمایش بده وبعد انشالله مشکلی نباشه شد با انواع درمان کلفومین امپول های مختلف و مکمل های مختلف و مهم ترینش این که استرس روبزاری کنار روزهای پریود رو نشمری به جهنم بگی شد شدنشد نشد 

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
عزیزم مشکلی داشتی واسه بارداری یا واسه زودباردارشدن بهتون قرص داد؟

مشکل داشتم من بعدارچهارسال بچه دارشدم ..تنبلی تخمدان داشتم.ولی متفورمین روم جواب دادزودحامله شدم..ازدکترت بپرس برای متفورمین ببین بهت چی میگه..من که رازی ام ازش

مشکل داشتم من بعدارچهارسال بچه دارشدم ..تنبلی تخمدان داشتم.ولی متفورمین روم جواب دادزودحامله شدم..از ...

مرسی عزیزم انشاا... سالم بغل بگیری عزیزتو

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر
من الان بچم ۳ ماهشه به دنیااومده

ایجان فکرکردم بارداری.خداحفظش کنه عزیزم

2706