2737
2734
عنوان

شوهرمو تامرزه سکته بردم🤓🤓😂😂

878 بازدید | 46 پست

دخترم ۱سالشه همشم دنبالمه ۱بح ک پوشکشو عوض کردم خواستم برم دسشویی  پوشکشو بزارم توسطل ک هی گریه میکرد خلاصه بعلش کردم باهم رفتیم داخل دروبستم بعد یهویی فکره خبیصانه زد به سرم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

نفس رو سکته دادی پس🤣🤣🤣

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

حالا اونم هی میدیویی میگفت فندق کجایی جوجه هی ۱دا نمیومد میگفت نفس بچه نیست میگفتم مگه میشه درست نگاه کن برو اتاقاروببین شایدرفته اونجا گفت نیست باهول 

منم داشتم تودسشویی زمینو گازمیزدما

2738

هی میگفت نفس بخدا بچه نیست وای نفس نیست بخدا نگاه کردم بااسترس ۱دای دوییدنش توخونه رومیشنیدما

خلاصه درو وارکردم اکمدم بیرون سرخ شده بودم انقد خندیده بودم بعد ک مارو دبد رفت توافق محوشد 

واقعا دیوونه ای نمیگی بنده خدا بیماری پنهانی داشته باشه دور از جان سکته کنه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

دسشویی خوشمزه اس؟😅😅

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              
2706