2733
2734
عنوان

دیشب شوهرم گفت خوب شد آیدارو نگرفتم توروگرفتم(طولانی)

| مشاهده متن کامل بحث + 87458 بازدید | 781 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
درک نمیکنم ک هی میگن عکس شوهرت بده بده حس میکنم‌فرقی باشیدا و ایدو ندارن ک انقع اصرار بر عکس دارن &n ...

یعنی چی؟ 

هیچوقت با کسی که چندتا از کاربریاش تعلیق شده نجنگ چون اون چیزی برا از دست دادن نداره!! 😁
عصب کشی جز زیبایی حساب مبشه؟ انجام نمیدن؟  بمن همجین چیزی نگفتن گلم میشه بپرسی برام بهم بگی؟ خ ...

من قمم گلم منم نمیدونستم.خوده مرکز بهداشت بهم گفت اگه دندون خراب داری تا یکسالگی رایگان درست میکنن خراب هارو پر میکن.که به من ادرس داد که برم اونجا خودشم از سیستم اسمم رو ارسال کرد.اونجا ک دخترت رو میبری مرکز بهداشت زنگ بزن بگو 

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
2738
من قمم گلم منم نمیدونستم.خوده مرکز بهداشت بهم گفت اگه دندون خراب داری تا یکسالگی رایگان درست میکنن خ ...

اوکی خیلی ممنون گلم میپرسم خدابهت سلامتی بده دستت دردنکنه

هیچوقت با کسی که چندتا از کاربریاش تعلیق شده نجنگ چون اون چیزی برا از دست دادن نداره!! 😁
اوکی خیلی ممنون گلم میپرسم خدابهت سلامتی بده دستت دردنکنه

خواهش گلم

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
از بوسشم بهت گف عجیبه چطور ناراحت نمیشی،تو کفم

این ماجراهارو سه سال پیش فهمیدم

چرا باید ناراحت بشم که قبل من اون چ کرده مهم این بود که من وقتی بودم اون دختره نبود

بعدشم منم خیلی اتفاقا تو مجردیم افتاده مگه شوهرم باید ناراحت بشه

2706