2726

خب حالا که هم حوصلم سر رفته هم وقت دارم بذارید باز ماجرا زندگیمو بگم

شوهر من الان22سالشه من 19سالم و یه بچه7ماهه داریم

قبل من با یه دختری به نام آیدا دوست بود و قبل آیدا با یه دختری به نام شقایق  

عمه شقایق همسایه روبرویی خاله ی شوهرمن بود و به این واسطه باهم اشنا میشن بعد فکر کنید اونموقع13. 14سالش بوده و دوستیشون عمر زیاد طولانی نداشت در حد نامه دادن بود وقتی شوهرم تو نامه مینویسه که یه عکس سه در چهار از خودت بده دختره بهش برمیخوره و بهم میزنه

من باورم نمیشه مادرشوهرم اینا تو اون سن برا شوهرم میرن خواستگاری اون دختره و مادرش قبول نمیکنه ولی عمه ش زنگ میزنه به شوهرم و اینا رو میبرده اون پشت مشتا که خونه نبود اینا باهم حرف بزنن و خیلی راضی به جوش خوردن این وصلت بود

این دختره شوهرمو بدجور زمین میزنه و شوهرم رو دستش خالکوبی میکنهSh دختره پدر نداشته و دوتا خواهر بودن و مادرش تو خونه مردم کار میکرد و با یکی هم گویا صیغه بوده

مادرشوهرم تا مدت ها بعد عقد من و شوهرم میگفت اما محمد شقایقو خیلیییی دوست داشت با یه لبخند ژکوند رو اونا لباس مسخرش

هرموقع میریم خونه خالش عمه دختره یجوری نگام میکنه انگار من باعث بهم خوردن دوستیشون شدم خیلی با حسرت نگا میکنه انگار من با پورشه میرم اونورا حالا شوهرمم همچین اش دهن سوزیم نیستا

بعد اون میره تو یه فست فودی کار میکنه که صاحب کارش شماره منشی اونجارو میده میگه این دختر خوبیه فلان آیدا هم پدر نداشت سه تاخواهر بودن و مادرش اندازه دیو بود و خدایی از در داخل نمیشد

من نمیدونم چرا با اینکه شوهرم هیچی نیست ولی همه عاشقش بودن رسما شده بوده راننده شخصی این خانواده و ماشین صاحبکارشم زیر پای شوهرم که اینارو اینور اونور ببره آیدا چون یکمی تپل بود خانواده شوهرم راصی نبودن و میوفتن دختر باید قلمی باشه مادرآیدا هرموقع مثلا شوهرمو تنها گیر میاورد با اینکه قصد شوهرم فقط معاشرت بود و اصلا تو فاز ازدواج نبود(چون هیچکدوم از شرایط ازدواجو نداشت اخه با17سال سن🤦🏻‍♀️🤐) میگفت خب میخوام راجب آیدا باهات صحبت کنم و روحیه آیدا لطیفه و نبینم اذیتش کنی تو زندگی و اینا در حدی بود که وقتی دختره میخواست بره شمال دیدن پدرش(پدر و مادرش از هم طلاق گرفته بودن) مادرش زنگ میزد به شوهرم که توام یه بلیت بگیر با آیدا برو ناموسته غیرتته و فلان🤯

حالا چندروز پیش میگفت چه خوب شد آیدا رو نگرفتم 5.6سال پیش پدرش باید هفته ای 300.400بهش میداد اگه نمیداد زنگ میزد فحش خواهر مادر میداد عین تو هیچکس بساز نیست تحمل کنه من و شرایط زندگی منو🤐☹️حالا داشت خرم میکرد تو خیلی باهام ساختیو اینا 

هیچوقت با کسی که چندتا از کاربریاش تعلیق شده نجنگ چون اون چیزی برا از دست دادن نداره!! 😁

بعد گفت اگه اونو میگرفتم کچلم کرده بود تیکه پارم میکرد جرم میداد اگه چیزی میخواست براش نمیخریدم🤐

هیچوقت با کسی که چندتا از کاربریاش تعلیق شده نجنگ چون اون چیزی برا از دست دادن نداره!! 😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد گفت اگه اونو میگرفتم کچلم کرده بود تیکه پارم میکرد جرم میداد اگه چیزی میخواست براش نمیخریدم🤐

چرا اجازه میدی جلو ت اسم اون بیاره بگو به چ حقی هنوز اون ت فکرته 

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 
2728

آخرشم عکس شوهرمو میذارم نظر بدید واقعا چیزی هست که اینهمه کشته مرده داره

باهم میریم بیرون همه با حسرت نگامون میکنن میخوام شاخ درارم هیچکس نمیدونه این بشر چه بلاهایی سر من اورد

🙄خونواده همسرت چی فکر کردن پسر 17 ساله رو خواستن زن بدن؟ و خودت چی شد که با پسر 22 ساله ازدواج کردی؟ و میزاری اسم دوستای قبلیش رو جلوی تو بیاره و فکر کنه به اون زمان😳

وقتی ادم تو نی نی سایته🙄😯😳😨

همینه عزیزم بعضی پسرا عاشق تیپ و کیف پول دختره میشن نمیدونن بگیرنش پس فردا خودشون باید خرج کنن انقد   از عهدش برنمیان اخرشم طلاق😊

من جات بودم رو نمیدادم راجع به دخترای مجردیش پیش من حرف بزنه و مقابسه کنه منو حتی مثبت 

البته هذدو سنتون کمه خوب 

خوشبحت بشین 

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
چرا اجازه میدی جلو ت اسم اون بیاره بگو به چ حقی هنوز اون ت فکرته 

قبلش گفت اینو نمیگم که با خودت فکر کنی که هنوز بهشون فکر میکنم ولی اگه اونو گرفته بودم تا الان جرم داده بود

از دوس دختراش میگه واست؟؟؟تازه۲۲سالشه دودفعه ام رابطه جدی قبل تو داشته؟؟ماشالا چ فعال

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊
2706