2733
2734
عنوان

تـــــه دیگ مــــــاکارونی ام😎

472 بازدید | 24 پست

🔹رحمت نماد بدشانسی تو تلویزیون ایران😶

🔸سلام✋ رحمت هستم تازه کات کردم، کیس ازدواج با جهزیه کامل! آرام پزم دارم😀

🔹ولی ما برا رحمت گریه کردیم، انگار که بدبختیای خودمونو میدیدم...🙁

🔸الان فیلم ترکی بود، فهیمه از رحمت حامله بود😀

🔹‏حال روز تمام جوانان ایرانی حال امشب رحمت تو سریال پایتخته🚶🏻‍♂️

🔸الان بهترین سناريو اینه؛ رحمت با گرفتن دختر محمود نقاش، دهن نقی رو آسفالت کنه😆

🔹بابا چه خونه ای گرفته بود، کاش رحمت بیاد منو به جای فهیم بگیره😂

🔸یک ساعت تو احکام حقوقی گشتم ماده و تبصره پیدا کردم که واسه مادرم توضیح بدم فهیمه بصورت قانونی حق ازدواج با رحمت رو نداره، که تهش با ناراحتی گفت ولی اینا به هم بیشتر میومدن😒

گل به خودی فقط اونجاش که زیر کولر خوابیدی میچسی باد میزنه برمیگرده تو صورت خودت😁

بابا تو چقدر تاپیک میزنی😥

میدونم امشبم از خواب میپرم 😥 از گریه تا سحر خوابم نمیبره😭 این زنده موندنه؟ هه 😏 بازنده موندنه!!! بی دوست زندگی مرگ از تو بهتره ..‌‌‌. اون رو برو داره پرواز میکنه 😇 میبینمش هنوز از پشت پنجره🎇 هی دست تکون میدم🙆‍♀️ هی داد میزنم😣 اون سنگدل ولی هم کوره 🙈هم کره🙉 حتی اگه من از این عشق بگذرم🏃‍♀️ قلب شکستم 💔 از حقش نمیگذره☹ هه... دوران گیجی و سرگیجگیت گذشت محکم بشین دلم این دوره آخره😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بیخیال عزیزم  همه جوکارو تو ی تاپیک بگو مرسی

بازم مونده هنو 😂😂😂 فک کردین ولتون میکنم 😂😂

گل به خودی فقط اونجاش که زیر کولر خوابیدی میچسی باد میزنه برمیگرده تو صورت خودت😁
😂😂 من واقعا دیشب از گریه ی رحمت گریم گرفت اونجام ک ب فهیمه گفت آبجی دوباره گریم گرفت😭

😭😭😭😭

2738
بیکاریه خو😂😂😂😂حالا وایسا بازم دارم😂😂😂

آخه قربون اعتماد بنفست برم اولش هم میزنی ته دیگ ماکارانی ام خو همه دیگه میدونن چرته نمیان ک 😂😂

میدونم امشبم از خواب میپرم 😥 از گریه تا سحر خوابم نمیبره😭 این زنده موندنه؟ هه 😏 بازنده موندنه!!! بی دوست زندگی مرگ از تو بهتره ..‌‌‌. اون رو برو داره پرواز میکنه 😇 میبینمش هنوز از پشت پنجره🎇 هی دست تکون میدم🙆‍♀️ هی داد میزنم😣 اون سنگدل ولی هم کوره 🙈هم کره🙉 حتی اگه من از این عشق بگذرم🏃‍♀️ قلب شکستم 💔 از حقش نمیگذره☹ هه... دوران گیجی و سرگیجگیت گذشت محکم بشین دلم این دوره آخره😇
آخه قربون اعتماد بنفست برم اولش هم میزنی ته دیگ ماکارانی ام خو همه دیگه میدونن چرته نمیان ک 😂😂

من با بقیه متفاوتم دلم نمیخواد تاپیکام پر بازدید شه😂😂😂

اقا از لايو ذخيره شده كسي تو ايستا اسكرين بگيري متوجه ميشه با معذرت از اسي

ن نمیشه

خــــــــواهش

2706