2737
2739
عنوان

موهام خوب شده عکس+

536 بازدید | 25 پست

رنگ کردم قشنگ شده رنگه شرابی ؟

⭐️هیچوقت دیوانه وار⭐️عاشق کسی نباش⭐️سعی کن صادقانه دوست داشته باشی⭐️تا اگر نامردانه رهایت کرد🌙تو ناعادلانه ویران نشوی . . .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مبارکه . اره خوشگله  ولی مدام باید تمدید کنی

ععع جدن 😓😓😓

⭐️هیچوقت دیوانه وار⭐️عاشق کسی نباش⭐️سعی کن صادقانه دوست داشته باشی⭐️تا اگر نامردانه رهایت کرد🌙تو ناعادلانه ویران نشوی . . .
2738

خوشبحالت چه موهای پرپشتی داری 

منکه دوتا نخ  پس کلم فقط دارم 😪

خواهشا افراد زیر بیست سال ریپ نزنن و با من بحث نکنن چون عادت ندارم با کوچیکتر از خودم درباره مشکلی همکلام و همصحبت شم نظر خودمه به کسی هم مربوط نیس تمام😑

رنگ مو شرابی با دوبار حموم رفتن کلا میپره

خواهشا افراد زیر بیست سال ریپ نزنن و با من بحث نکنن چون عادت ندارم با کوچیکتر از خودم درباره مشکلی همکلام و همصحبت شم نظر خودمه به کسی هم مربوط نیس تمام😑
چون خیلی زیاد و بلند

مرسی عشقم هنوز کوتاشون کردم وگرنه بلندتربودن

رنگش شرابی نشده. اما این از شرابی قشنگتره . ی اسپری نرم کننده  هم بخر بزن موقع شونه کردن. موهات ...

مرسی فدات چشم

روزی یکبار شونه کن. اونم با شونه پلاستیکی ن با برس چون موخوره میزنه. . موقع شونه کردن هم اسپری نرم کننده  بزن تا بار الکتریسیته نگیره((میتونی اسپری نرم کننده ی فیروز استفاده کنی ک قیمتشم مناسبه)). وقتی هم خیسن شونه نکن. تو حموم زیر دوش هم شونه نکن. بااب داغ هم سر نشور موهات چرب میشه . دست هی تو موهات نبر ،چرب میشه . دم ب دقه شونه نکن .از کف سر هم شونه رو نکش رو پوست سرت ،چربی سرت بیرون میزنه. بعد هرشونه کمی وازلین یا روغن کرچک ب نوک موهات بزن.سشوار استفاده نکن. اگه شال کهنه ای یا پارچه ای یا حوله ای داری تن تن ابگیری کن تاموهات زود خشک شه. روی موتکاتو س روز ی بار بشور ،نشسته شونه کن ی پارچه بنداز زیر دستت تاموهات نریزه رو فرش،از پایین هم شروع کن ب شونه کردن،اگه موهات جنسش چربه روزی ی بار سربشور. اگه معمولیه ی روز درمیون بشور.⚘

.
بله رنگش كه قشنگه مباركه  ولي ساقه هاي موهاتون خيلي خشك و زمخت شده  حتما يكم پايينش رو ك ...

موخوره داره خیلی کوتاه کردم ولی این بار رنگ شده همه موهام همینجوری شده 😓

2706