2726
عنوان

خواب بچه شش ماهه

1479 بازدید | 9 پست

کمککککک... بچه شش ماهم از شب تا صبح صد بار بیدار میشه، تازگی ها هم شش صبح کلا بیدار میشه نمیخوابه تا هشت، هشت میخوابه تا ده، قبل شش صبح هم چند بار بیدار میشه،دارم میمیرم، شیر خشک هم میدم ،چیکار کنم

اخی دختر منم همینطوره نمیدونم چیکار کنم شما نینیت از قبل اینطور بود؟منکه ۶ ماهه همینطورم

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دختر من 7 ماهشه از همون اول واسه خوابیدن بیچارم کرده،از خواب داره غش میکنه ولی نه رو پا میمونه نه تو بغل نه رو تخت ...فقط گریه و نق،چند ساعت درگیرم تا بخوابه نیم ساعت بعدش بیدار میشه دوباره باید بخوبونم ،هر شب سه چهاربار باید با سختی بخوابونمش تا خوابش سنگین بشه ،میشه دو سه شب!

خدایا شکرت...
کی بهتر میشه؟

دیگه هر چی بزرگتر میشن بهتر میشن الان دختر من دوسالشه از شیر گرفتم خوابش بهتر شده ولی بازم تا صبح چند بار بیدار میشه میگه آب میخام غذا میخام الکی گریه میکنه بغلم میکنم یا روی پام میذارم دوباره میخابه کلا بچه داری سخته دیگه خواهر خودم دخترش 6 سالشه ولی هنوزم تا دو نصف شب پا میشه میبرتش دستشویی .!!!