2726
عنوان

دفع لخته ی خون بزرگ ۱۲ روز بعد از زایمان طبیعیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4793 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بخیه رو نمیدونم

وقتی با بتادین میشوری خودتو با سشوار خشک کن...بخیه خودش میفته و جاش بسته میشه مشکلی نداره...دوباره بعد از ده روز از زایمانت گذشت باید بری دکتر چک کنه خودش پماد واسه جای بخیه و یا پارگی میده...واسه عفونت هم چک میکنه 

باید کمی جوش میخورده خانمی معمولا تا ده روز جوش میخوره ولی نگران نباش و مراقب باش. راستش من سر زایما ...

میترسم نگاش کنم😣 نمیدونم خورده یا نه ولی روش بازه هنوز

😫ای خدا درد پریودی و بارداری و زایمان بس نبود

پروفایلم دخترمه😍
2728
شما بعد روز دهم باید میرفتی دکتر یا ماما ببیندت بخیه ها رو نرفتی؟

نه عزیزم نگفتن بیا خودمم تو این شرایط خوف دارم برم

وقتی هنوز خونریزی دارم چطور چکم میکنن

پروفایلم دخترمه😍
منم خیلی نگران بودم عزیزم ولی خداروشکر بیمارستانی که رفتم نیمه خصوصی بود و خبری از کرونا اونجا نبود ...

ممنون گلم متاسفانه من دو تا زایمانم بدون درد بستری شدم. میخوام با ماما صحبت کنم ببینم میتونه تو مطبش زایمانمو بگیره. 

بیشتر از خودم واسه همسرم که میخواد باهام بیاد میترسم توی اون محیط الوده بیاد.

خانمی هستن کسانی که باوجود کرونا بستری ان زایشگاه . خواهرشوهرم دیروز گفت هم یه مریض اومد زایشکاه زایمان کرد بعدشl  گفت من کرونا دارم. هم یه سزارینی کرونا داشت 

شاد بودن تنها انتقامی است که میتوان از دنیا گرفت ، پس همیشه شاد باش . . .
ممنون گلم متاسفانه من دو تا زایمانم بدون درد بستری شدم. میخوام با ماما صحبت کنم ببینم میتونه تو مطبش ...

کدوم شهری؟ 

منم بدون درد بستری شدم دو روز اونجا بودم

پروفایلم دخترمه😍
نه عزیزم نگفتن بیا خودمم تو این شرایط خوف دارم برم وقتی هنوز خونریزی دارم چطور چکم میکنن

طبیعیه خونریزی گلم. ولی بنظرم برو حداقل مطب یه ماما که فقط ببینه وضعیت بخیه ها رو خداناکرده عفونت نکنه. خشک کننده هاتم مرتب بخور

کاملا طبیعیه خانمی نگران نباش هرچی بیشتر بیاد بهتره!! تو‌بخش زنان بعد زایمان طبیعی برای همین هی شکم ...

والا برا ما ک سزارین بودیم هم شکم پاره مونو فشار میدادن خون خارج بشه . وحشتناک بود دردش

دوستان خواهش میکنم خیلی خیلی محتاج دعا و صلواتتونم . هیچ وقت انقدر درگیر نبودم . خواهش میکنم برای حاجتم صلوات بفرستید
کدوم شهری؟  منم بدون درد بستری شدم دو روز اونجا بودم

من زاهدانم‌ . اوه دو روز چرا؟؟؟ من واسه هردوتا ماما خصوصی داشتم سه ساعته زایمان کردم

عفونت علائمی نداره که خودم متوجه بشم؟

میسوزه جای بخیه ها اگه عفونت کرده باشه. ولی بنظرم حتما برو خانمی حداقل مطب ماما . چون باز موندن جای بخیه زیاد خوب نیست 

2706