1662
1605

سلام ۱۲ روزه زایمان کردم از روز اول خونریزی شدیدی نداشتم متوسط بود و لخته ای هم نبود الان دو روزه خونریزیم لخته ای شده لخته های کوچیک ولی امروز یه لخته ی بزرگ وحشتناک ازم دفع شد ببخشید اینقد واضح توضیح میدم ولی خیلی ترسیدم نصفش بیرون بود نصفش گیر کرده بود مجبورا با دست درش اووردم خیلی برام عجیب بود کسی اینجوری بوده؟

عشق یعنی وقتی که دستاتو میگیرم...مطمئن باشم که از خوشی میمیرم😍
طبیعیه عزیزم اتفاقا میگن چ بهتر ک دفع میشه

شما اینجوری بودین؟اخه از اول نداشتم بعد ۱۲ روز بنظرم غیر طبیعی باشه😪 خدا لعنتت کنه کرونا نمیتونیم یه دکترم بریم

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1522

کاملا طبیعیه خانمی نگران نباش هرچی بیشتر بیاد بهتره!!

تو‌بخش زنان بعد زایمان طبیعی برای همین هی شکمو فشار میدن که لخته ها بریزه

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شاد بودن تنها انتقامی است که میتوان از دنیا گرفت ، پس همیشه شاد باش . . .

بله من اینجوری بودم.اصلا لخته نداشتم ولی روز دهمم خونریزیم اصلا قطع نمیشد و درد شدید پریود داشتم بعد از شیش هفت ساعت یه لخته بزرگ ازم دفع شد ک دردم اروم شد چون خونریزی میخواد قطع شه اینجوری میشه

یه سوال دیگه بخیه هام درد نداره ولی هنوز جوش نخورده و نیفتادن دیر نشده؟

از بتادین استفاده میکنی؟؟؟ بعدش حتما سشوار بگیر!! فقط سغی کن فشار نیاری زمان دفع مزاج یا نشستن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1665
از بتادین استفاده میکنی؟؟؟ بعدش حتما سشوار بگیر!! فقط سغی کن فشار نیاری زمان دفع مزاج یا نشستن 

بیمارستان بهم گفتن بتادین نزن تا ده روز تو آب نمک بشین

بله مدام خشک میکنم ملین هم میخورم بهم فشار نیاد 

ولی خب هنوز زخمش بازه و جوش نخورده

😕😕

اسی من اردیبهشت زایمانمه . یدونه بیمارستان داریم اونم میگن همه بخشا رو دارن واسه کرونا مجهز میکنن خیلی میترسم برم واسه زایمانم چیکار کنم توروخدا دعام کنید دوستان

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیمارستان بهم گفتن بتادین نزن تا ده روز تو آب نمک بشین بله مدام خشک میکنم ملین هم میخورم بهم فشار ن ...

باید کمی جوش میخورده خانمی معمولا تا ده روز جوش میخوره ولی نگران نباش و مراقب باش. راستش من سر زایمان اولم دوازده سالقبلی سه تا بخیه پاره شده بود بعد یه ماه رفتم دوباره بخیه زدم شانس اوردم تازه مونده بود و عفونت نکرده بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اسی من اردیبهشت زایمانمه . یدونه بیمارستان داریم اونم میگن همه بخشا رو دارن واسه کرونا مجهز میکنن خی ...

منم خیلی نگران بودم عزیزم ولی خداروشکر بیمارستانی که رفتم نیمه خصوصی بود و خبری از کرونا اونجا نبود ولی درهرصورت هربیمارستانی هم که بری بخش زایمان معمولا تمیزه کرونایی ها رو که نمیبرن اونجا فقط سعی کن لوازم غیر ضرور نبری تا جایی که میتونی یکبار مصرف ببر و با جایی تماس نداشته باش انشالله که بسلامتی زایمان کنی

بخیه رو نمیدونم

وقتی با بتادین میشوری خودتو با سشوار خشک کن...بخیه خودش میفته و جاش بسته میشه مشکلی نداره...دوباره بعد از ده روز از زایمانت گذشت باید بری دکتر چک کنه خودش پماد واسه جای بخیه و یا پارگی میده...واسه عفونت هم چک میکنه 

باید کمی جوش میخورده خانمی معمولا تا ده روز جوش میخوره ولی نگران نباش و مراقب باش. راستش من سر زایما ...

میترسم نگاش کنم😣 نمیدونم خورده یا نه ولی روش بازه هنوز

😫ای خدا درد پریودی و بارداری و زایمان بس نبود

1645