1676
1605

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1660
1665

اسی همه دروغگو نیستن گاهی خود ماییم که با قضاوتامون دیگرانو دروغگو فرض میکنیم🙂

ازم دور شین راجبش نگین من با خاطراتش خوشم..🙂😔خدایا فقط ازت میخوام حالش همیشه خوب باشه خودت میدونی جون میدادم برا خنده هاش پس نذار ناراحت باشه بذار همیشه بخنده..🙂

والا من بلد نیستم تازه عضو شدم مگرنه چون اسم خدا رو قسم خوردی که گزارش بزنید حتما گزارش میزدم ولی شرمنده

یه دختر احساساتی و در عین حال خیال پرداز عاشق کتاب و ادبیات اما بخاطر ورزش مورد علاقه ام شنا، تربیت بدنی خوندم، از خدا میخوام همیشه هر چی به صلاح کسی هست خدا اون و بهش عطا کنه🌼❤ هیچوقت به زور از خدا چیزی و نخواهید🌺🙏 

خودت مریض و روانی هستی الزاما همه مریض نیستن 

کارت زشت و شدیدا اشتباه بود

روتو کم کن خجالت بکش

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو زندگی حسرت سه چیز رو نداشته باشید✋ زیبایی جذابیت تیپ من که همشو دارم  به کجا رسیدم مگه؟؟😎😎 بخدا هیچی توش نیست💕💕😂😂😂😂😂💕💕تیکر تولدمه باردار نیسنیستم تا الان که لیاقت مادر شدن رو نداشتم برای مادرشدنم اگر دوست داشتی لطف کن مهمونم کن😘😘

نه واقعا چی شد ، چرا به این نتیجه رسیدی که گزارش بزنن بترکی ، شرمنده شدی احتیاجی نیست از سایت بری برو از نرگسی عذرخواهی کن من نمیشناسمش اما اینطوری که چند تا از بچه ها تعریف کردن خوب و مهربونه حتما میبخشتت 

1645