2733
2734
عنوان

سلام عاشق شدم ... کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 445 بازدید | 53 پست
بهم گفت بیا بیرون قبول نکردم ... میرفتم خوب بود ؟

خب خودت پیام دادی بهش خودت ابراز علاقه کردییییییییییی اصن بیخیال اینااا باچه منطقی وقتی حتی نمیشناستت بهش گفتی اگه منو میخوای برو پیش بابام 

الان که داری امضامو میخونی دوتا صلوات هم بفرس واسم لطفااااا!!!!!!!!!!😹🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان فکر میکنم سبک بازی در آوردم از داداشش پرسیدم کجاسن 😑

سراغشو نگیر دیگه بذار خودش بیاد سراغت پسرا دختری رو میپسندن اکثرا که دست نیافتنی باشه آویزونشون نباشه..

خدایا شکرت😍💖
الان فکر میکنم سبک بازی در آوردم از داداشش پرسیدم کجاسن 😑

اسی جان ببخشید

اما حالت خوبه؟

معلومه الان به شما حسی نداره

و اگر پیگیری هم کرده بابت کنجکاویه

ک همه ادما اینجوری ان

بعدم چرا گفتی بره پیش بابات

من اصلا نمیتونم درک کنم

2728
خب خودت پیام دادی بهش خودت ابراز علاقه کردییییییییییی اصن بیخیال اینااا باچه منطقی وقتی حتی نمیشناست ...

ابراز علاقه ؟ من یکی دوتا کلمه گفتم اون کشش داد گفت بیا ببینمت و اینا منم بهش گفتم اهل رابطه الکی نیستم دخترو از باباش میگیرن و اینا من چند ساله کار میکنم اصلا این چیزا برای غیر عادی نیست 

خدایا شکرت که هستی =)
خب خانوادم اجازه ندادن هیچوقت ...اولین تجربمه 

اینکه میگن مجازی جای خوبی واسه عاشق شدن نیست رو هم قبول دارم هم نه...چون الان خودم حدود یک سال و نیمه ک تو مجازی با یکی حرف میزدم فقط تو سخت ترین شرایط زندگیم پیشم بود وقتی خانوادم ب چشم یه دختر هرزه نگام میکردم اون موند پیشم و بعدم عاشقم شد و بعد چندوقت هم خدا مهرشا انداخت ب دلم و میدونم ک میشه بسنگی ب ادمی داره ک باهاش سروکار داری

با آدمایی که دوسشون دارید حرف بزنید....وقتی ناراحتن،وقتی خوشحالن،وقتی عاشقن، وقتی دلخورن و نمیتونن ببخشن،وقتی غصه امونشونو بریده،وقتی اعصابشون خورده....آدمیزاد اگه حرف نزنه باید تنهایی بار درداشو به دوش بکشه، حرف دل آدمارو پیر میکنه، حرف بزنید....عضو گروه رز زرد...وزن شروع:68 ....هدف اول:62....هدف دوم:59....هدف سوم:55...هدف نهایی:50
2738
پس میشه قشنگ توضیح بدی بفهمیم چی ب چیه😀🙏

احساس کردم جفتمو پیدا کردم چون رویاهامون با هم یکی بود بهش پیام دادم و دیگه شروع شد ... اصلا به خدا حرف بد نزدیم فقط دلم میخواست باهاش حرف بزنم همش 

من به مامانم اینا گفتم حوصلم از شوهر سر میره و اینا ولی دلم میخواد کنار این همیشه بمونم 

خدایا شکرت که هستی =)
خب الان به کجا رسیدین ؟

خب من از شما کوچیکترم هنوز زوده واسه رسیدن به جایی ولی مامانش و مامانم در جریانن و به خاطر همین خیالمون راحته اینجوری هم نیست ک بگم خانوادم اپن مایندن اتفاقا بیشتر رو به مذهبی بودن هم هستیم و بابام به شدت غیرتیه و اگه بفهمه قطع به یقین میکشتم ولی مامانم با پسره اشناس باهاش حرف زد شماره مامانشا گرفت با مامانش مچ شدن...اصلا واسه شهر خودمون نیستن چهارساعت فاصلس بینمون و تاحالا هم از نزدیک همدیگه رو ندیدیم

با آدمایی که دوسشون دارید حرف بزنید....وقتی ناراحتن،وقتی خوشحالن،وقتی عاشقن، وقتی دلخورن و نمیتونن ببخشن،وقتی غصه امونشونو بریده،وقتی اعصابشون خورده....آدمیزاد اگه حرف نزنه باید تنهایی بار درداشو به دوش بکشه، حرف دل آدمارو پیر میکنه، حرف بزنید....عضو گروه رز زرد...وزن شروع:68 ....هدف اول:62....هدف دوم:59....هدف سوم:55...هدف نهایی:50
😍😍ذوق کردم من😅

چرا ذوق؟😁

2706