2726
عنوان

سلام عاشق شدم ... کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 445 بازدید | 53 پست
مجازی جایی نیست که به عشق ختم شه باید حداقل یه سال باهاش بگردی نه تو مجازی پس نمیشه گفت عاشقته چرا و ...

خب خانوادم اجازه ندادن هیچوقت ...اولین تجربمه 

خدایا شکرت که هستی =)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خب خانوادم اجازه ندادن هیچوقت ...اولین تجربمه 

با مامانت صحبت کن شاید راضی شد

من خودم ازدواج سنتی قبول ندارم الان با کسی ازدواج کردم که چند وقت  باهاش دوست بودم مامانم هم در جریان بود 

دوست مجازی هم داشتم یعنی تجربه اولم اون بود که بعد چمد وقت واسم خنده دار اومد منم فکر میکردم عاشقم تجربه اول همینه

وای الان چقدر بهت خندیده تازه پیشش دوستاشم تعریف کرده😂

دقیقا فک کن یکی رو که نمیشناسی بهت بگه اگه میخوایم برو پیش بابامممم😐

الان که داری امضامو میخونی دوتا صلوات هم بفرس واسم لطفااااا!!!!!!!!!!😹🤍
خب من عاشق به اون معنا نیستم🙂اما به نظرم تا خوب نشناختیش قبولش نکن

گریم میاد .... هیچکدوم از خواسته هاشو قبول نکردم ، سراغشو از داداشش گرفتم میگه پیگیر داداشمیا ... یعنی واقعا نمیفهمه نگرانشم ؟ مامانم دید یه بار زنگ زد هی خندیدم گفت حق نداری دیگه نه پیام بدی نه زنگ بعدم، میکشمت ... من به خاطر کارم با پسرا در ارتباطم ولی به این یه نگاه دیگه داشتم 

خدایا شکرت که هستی =)
گریم میاد .... هیچکدوم از خواسته هاشو قبول نکردم ، سراغشو از داداشش گرفتم میگه پیگیر داداشمیا ... یع ...

ببین میفهمم دوسش داری اما خب معلومه چون مجازیه دید خانوادت خوب نیس نسبت بهش و اینکه بعضی خانواده ها کلا با ارتباط دخترشون با مرد مشکل دارن

خدایا شکرت😍💖
ببین میفهمم دوسش داری اما خب معلومه چون مجازیه دید خانوادت خوب نیس نسبت بهش و اینکه بعضی خانواده ها ...

خب من خودمم راستش خوشم نمیاد هر به کسی امار بدم و رابطه الکی نمیپسندم ... اینو کجا دلم بزارم ؟به نظرت اصلا منو میخواد ؟

خدایا شکرت که هستی =)
خب من خودمم راستش خوشم نمیاد هر به کسی امار بدم و رابطه الکی نمیپسندم ... اینو کجا دلم بزارم ؟به نظر ...

پسری تو رو بخواد خودش پا پیش میذاره بدون اینکه تو چیزی ازش بخوای🙂

خدایا شکرت😍💖
2706