1676
1605
عنوان

سلام عاشق شدم ... کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 398 بازدید | 53 پست
خب خانوادم اجازه ندادن هیچوقت ...اولین تجربمه 

با مامانت صحبت کن شاید راضی شد

من خودم ازدواج سنتی قبول ندارم الان با کسی ازدواج کردم که چند وقت  باهاش دوست بودم مامانم هم در جریان بود 

دوست مجازی هم داشتم یعنی تجربه اولم اون بود که بعد چمد وقت واسم خنده دار اومد منم فکر میکردم عاشقم تجربه اول همینه

وای الان چقدر بهت خندیده تازه پیشش دوستاشم تعریف کرده😂

دقیقا فک کن یکی رو که نمیشناسی بهت بگه اگه میخوایم برو پیش بابامممم😐

ببین من اعصاب ندارم با تیکه و فحش جوابمو بدی جوری جوابتو میدم که خودت کاربریتو نابود کنی نگی نگفتی‌.......فقط کاربرای باجنبه ریپلای کنن 
خب من عاشق به اون معنا نیستم🙂اما به نظرم تا خوب نشناختیش قبولش نکن

گریم میاد .... هیچکدوم از خواسته هاشو قبول نکردم ، سراغشو از داداشش گرفتم میگه پیگیر داداشمیا ... یعنی واقعا نمیفهمه نگرانشم ؟ مامانم دید یه بار زنگ زد هی خندیدم گفت حق نداری دیگه نه پیام بدی نه زنگ بعدم، میکشمت ... من به خاطر کارم با پسرا در ارتباطم ولی به این یه نگاه دیگه داشتم 

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1522
گریم میاد .... هیچکدوم از خواسته هاشو قبول نکردم ، سراغشو از داداشش گرفتم میگه پیگیر داداشمیا ... یع ...

ببین میفهمم دوسش داری اما خب معلومه چون مجازیه دید خانوادت خوب نیس نسبت بهش و اینکه بعضی خانواده ها کلا با ارتباط دخترشون با مرد مشکل دارن

ازم دور شین راجبش نگین من با خاطراتش خوشم..🙂😔خدایا فقط ازت میخوام حالش همیشه خوب باشه خودت میدونی جون میدادم برا خنده هاش پس نذار ناراحت باشه بذار همیشه بخنده..🙂
ببین میفهمم دوسش داری اما خب معلومه چون مجازیه دید خانوادت خوب نیس نسبت بهش و اینکه بعضی خانواده ها ...

خب من خودمم راستش خوشم نمیاد هر به کسی امار بدم و رابطه الکی نمیپسندم ... اینو کجا دلم بزارم ؟به نظرت اصلا منو میخواد ؟

خب من خودمم راستش خوشم نمیاد هر به کسی امار بدم و رابطه الکی نمیپسندم ... اینو کجا دلم بزارم ؟به نظر ...

پسری تو رو بخواد خودش پا پیش میذاره بدون اینکه تو چیزی ازش بخوای🙂

ازم دور شین راجبش نگین من با خاطراتش خوشم..🙂😔خدایا فقط ازت میخوام حالش همیشه خوب باشه خودت میدونی جون میدادم برا خنده هاش پس نذار ناراحت باشه بذار همیشه بخنده..🙂
1665
بهم گفت بیا بیرون قبول نکردم ... میرفتم خوب بود ؟

خب خودت پیام دادی بهش خودت ابراز علاقه کردییییییییییی اصن بیخیال اینااا باچه منطقی وقتی حتی نمیشناستت بهش گفتی اگه منو میخوای برو پیش بابام 

ببین من اعصاب ندارم با تیکه و فحش جوابمو بدی جوری جوابتو میدم که خودت کاربریتو نابود کنی نگی نگفتی‌.......فقط کاربرای باجنبه ریپلای کنن 
الان فکر میکنم سبک بازی در آوردم از داداشش پرسیدم کجاسن 😑

سراغشو نگیر دیگه بذار خودش بیاد سراغت پسرا دختری رو میپسندن اکثرا که دست نیافتنی باشه آویزونشون نباشه..

الان فکر میکنم سبک بازی در آوردم از داداشش پرسیدم کجاسن 😑

اسی جان ببخشید

اما حالت خوبه؟

معلومه الان به شما حسی نداره

و اگر پیگیری هم کرده بابت کنجکاویه

ک همه ادما اینجوری ان

بعدم چرا گفتی بره پیش بابات

من اصلا نمیتونم درک کنم

خب خودت پیام دادی بهش خودت ابراز علاقه کردییییییییییی اصن بیخیال اینااا باچه منطقی وقتی حتی نمیشناست ...

ابراز علاقه ؟ من یکی دوتا کلمه گفتم اون کشش داد گفت بیا ببینمت و اینا منم بهش گفتم اهل رابطه الکی نیستم دخترو از باباش میگیرن و اینا من چند ساله کار میکنم اصلا این چیزا برای غیر عادی نیست 

خب خانوادم اجازه ندادن هیچوقت ...اولین تجربمه 

اینکه میگن مجازی جای خوبی واسه عاشق شدن نیست رو هم قبول دارم هم نه...چون الان خودم حدود یک سال و نیمه ک تو مجازی با یکی حرف میزدم فقط تو سخت ترین شرایط زندگیم پیشم بود وقتی خانوادم ب چشم یه دختر هرزه نگام میکردم اون موند پیشم و بعدم عاشقم شد و بعد چندوقت هم خدا مهرشا انداخت ب دلم و میدونم ک میشه بسنگی ب ادمی داره ک باهاش سروکار داری

دلتنگی یعنی تو یعنی من یعنی منوتو بی هم    
پس میشه قشنگ توضیح بدی بفهمیم چی ب چیه😀🙏

احساس کردم جفتمو پیدا کردم چون رویاهامون با هم یکی بود بهش پیام دادم و دیگه شروع شد ... اصلا به خدا حرف بد نزدیم فقط دلم میخواست باهاش حرف بزنم همش 

من به مامانم اینا گفتم حوصلم از شوهر سر میره و اینا ولی دلم میخواد کنار این همیشه بمونم 

1645