1662
1605
عنوان

سلام عاشق شدم ... کمکم کنید

398 بازدید | 53 پست

بچه ها من عاشق یکی شدم خودمم پا پیش گذاشتم ولی فقط بهش گفتم اون هی میگفت ببینمت و عکس بده و اینا من نمیدادم آخرشم بهش گفتم بره پیش بابام اگه منو میخواد  ... الان دلم براش تنگ شده به نظرتون پسرا میتونن عاشق بشن ؟کار درست چیه ؟چیکار کنم ؟

نگرانم که قسمتم نباشه ... راستش خیلی شبیه منه ،نگرانم نکنه اشتباه گرفته باشم خیلی دلم میخواد از عاشقی و کارایی که یه دختر باید بکنه بگین 

راستی من 20 سالمه 

خودت رفتی بهش گفتی عاشقشی؟به نظرت اینطوری اون عاشقت میشه راحت؟

ازم دور شین راجبش نگین من با خاطراتش خوشم..🙂😔خدایا فقط ازت میخوام حالش همیشه خوب باشه خودت میدونی جون میدادم برا خنده هاش پس نذار ناراحت باشه بذار همیشه بخنده..🙂

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1660
تو خودت چجوری عاشق شدی ؟

عاشق؟🙄امضامو میگی یا در کل گفتی؟

ازم دور شین راجبش نگین من با خاطراتش خوشم..🙂😔خدایا فقط ازت میخوام حالش همیشه خوب باشه خودت میدونی جون میدادم برا خنده هاش پس نذار ناراحت باشه بذار همیشه بخنده..🙂
1665
نمیدونم 

دختر خوب بی گدار بع اب نزن که.

اولا که اروم باش اروم فک کن اینطوری بهتر تصمیم میگیری.

بعدشم که الان که اینجوری پیش رفتی یه چند روز باهاش بحرف بگو مثلا بعد ۵ روز عکس میدم بهت .بزار انتظارتو بکشه 

بعدشم که یا اوکی میشید یا نه دیگه

راضیم به هرچی اتفاق افتاد ,اگر خوب بود زندگیمو قشنگ کرد ;) اگر بد بود منو ساخت    
در کل گفتم 

خب من عاشق به اون معنا نیستم🙂اما به نظرم تا خوب نشناختیش قبولش نکن

فقط بگو چند سالتههعههههع 

چجور وقتی حتی نمیشناستت گفتی اگه میخوادت بره پیش باباتتتت 

ببین من اعصاب ندارم با تیکه و فحش جوابمو بدی جوری جوابتو میدم که خودت کاربریتو نابود کنی نگی نگفتی‌.......فقط کاربرای باجنبه ریپلای کنن 
1645