2726

من روز های اول اینطور بودم .خیلی هم استرس داشتم .اما الان استرسم کمتر شده .زیاد بهش فکر نکن خیلی پیگیر اخبار نباش  .الان 1 ماه و نیمه از خونه بیرون نرفتم .استرسم کمتره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من الان دیدم یه جا نوشته بود ویروس تو هوا به مدت ۸ ساعت زنده می مونه استرس گرفتم دیگه حتی دلم نمیخواد در تراس رو باز کنم

یه دونه پسر دارم من قند و عسل دارم من شاخه نبات و نقل تر بغل بغل دارم من   پسر دارا خوشبخت ترین آدمای روی زمینن    عاشقتم پسر یکی یه دونه م  

من

زندگیم فلج شده

دو روزه شوهرم باید بره سر کار 

دارم دق میکنم از استرس 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
من الان دیدم یه جا نوشته بود ویروس تو هوا به مدت ۸ ساعت زنده می مونه استرس گرفتم دیگه حتی دلم نمیخوا ...

این چرت و پرتارو باور نکنین از من ترسو تر تو دنیا نیست که از کرونا میترسم تمام اخبارا رو هم بالا پایین میکنم این که ویروس ۸ ساعت ۳ساعت تو هوا زنده است چرت و پرته

تمام دکترا به علاوه who گفتن ویروس با یه دستگاه خاص که تو بیمارستان ها هست میتونه ۳ ساعت معلق رو هوا بمونه و این واسه من و شمایی که تو خونه اییم و حتی کوچه خیابون صدق نمیکنه و گفتن فقط برای کادر درمان خطرناکه که تو فضای بسته نزدیک مریض های کرونایی که سرفه و عطسه میکنن هست

من هر چند روز یه بار حس میکنم گلوم میسوزه بعد هی ابنمک غرغره میکنم میره دوباره چند روز دیگه توهم میگیرم

یا حس میکنم بینیم کیپه

یا بدنم درد میکنه

اصلا دیونه شدم

واقعا این بد مصب روانیم کرده همشم خونه م هااااا ولی بازم میترسم

☹😔😔😔😔

من الان دیدم یه جا نوشته بود ویروس تو هوا به مدت ۸ ساعت زنده می مونه استرس گرفتم دیگه حتی دلم نمیخوا ...

بخدا... مخصوصا جلوی در

بیشتر زیر کفش کروناس 

والا من که شنیدم 66 دقیقه

باور نکن چرت و پرته ویروس کویید ۱۹ فقط با پرتاب سرفه و عطسه وکه میتونه از صورت به صورت پرت بشه یا دست زدن به اجسام وگرنه هیچ جوره نمیتونه و تو اون مقاله who هم که خوندم زده بود این ویروس تا اونجایی که تحقیقات کردن تو هوا معلق نمیمونه مثل آبله مرغان و سل نیست

2706