2726
عنوان

حس ششمی هاا کجایین خوابیدین؟چرا تاپیک من نمیاید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1598 بازدید | 333 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من حس ششم ندارم چرا دروغ ولی پرواز روح بلدم یه چیزایی رو میتونم جواب بدم اینم اگر بخوای حسم میگه ت ...

من کی ازدواج میکنم

شکلات مال خودمه فقط گاهی میزارمش🍫/어녕하세요/شروع چالش چاقی🌹.من میتونم/به یکدیگر دروغ نگویید.انسان است دل می بندد😔/اگه امضامو میبینی برای روح مامان ترنم و می می ناز صلوات بفرست🌹/l love pizza/  ویبلایک نکن بیچاره  از شدم از بس اعلان ام رو چک کردم😕ای/    روح می می ناز و ماما$$٪٪^"٪٪^
2728
یعنی تا یه سال دیگه . من این سوالو تا حالا از هیچکی نپرسیدم منظورم حس ششمی های نی نی سایته . واسه هم ...

امید وارم بشه حالا ما که بلا تشبیه خدا نیستیم هرچی خدا بخواد همونه انشاالله بچه میاری

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
خوب عزیزم به من بگو به کسی که تو ذهنمه میرسم ؟ کی ازدواج میکنم ؟

نمیرسی😬

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
استارتر به من بگو اونی که تو ذهنمه منو دوست داره یانه؟فقط خداوکیلی الکی نگی واقعا رو حست بگو

از نظر من بخوای تو واسش مثل بقیه آدمای اطرافشی

امید وارم بشه حالا ما که بلا تشبیه خدا نیستیم هرچی خدا بخواد همونه انشاالله بچه میاری

ممنونم عزیزم. ایشالا خودتم به همه آرزوهات برسی

۱۰ اردیبهشت انتقال جنین❤ انجام دادم . ۲۵ اردیبهشت آزمایش بتا دارم. لطفا برای مادر شدنم صلوات بفرستین . ❤
2706