2703
2553

حس ششمی ای آیا هست؟

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه شماخودت حس شسمی نبودی؟

خب باشم نمیشه از بقیه فیض ببرم؟

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
2720
خل باشم نمیشه از بقیه فیض ببرم؟

حالا به من بگو من کی بچه دار میشم؟

۱۰ اردیبهشت انتقال جنین❤ انجام دادم . ۲۵ اردیبهشت آزمایش بتا دارم. لطفا برای مادر شدنم صلوات بفرستین . ❤
من بگم؟ حسس ۶ ندارم ولی هرچی ب ذهنم اومد میگم

عاقبت من و شوهر خواهرم چی میشه؟

2714
حالا به من بگو من کی بچه دار میشم؟

من حس ششم ندارم چرا دروغ

ولی پرواز روح بلدم یه چیزایی رو میتونم جواب بدم

اینم اگر بخوای حسم میگه تا ۱۴۰۰

توجه کن حس ششمی نیستم ولی بقیه میگن دارم 

حس ششمی نیستم ولی بقیههه میگن دارم

چون معمولا درست حدس میزنم هرچی گفتم تاحالا درست در اومده

من حس ششم ندارم چرا دروغ ولی پرواز روح بلدم یه چیزایی رو میتونم جواب بدم اینم اگر بخوای حسم میگه ت ...

یعنی تا یه سال دیگه . من این سوالو تا حالا از هیچکی نپرسیدم منظورم حس ششمی های نی نی سایته . واسه همین جوابتو به فال نیک میگیرم امیدوارم انتظار چند سالم تموم شه . 

۱۰ اردیبهشت انتقال جنین❤ انجام دادم . ۲۵ اردیبهشت آزمایش بتا دارم. لطفا برای مادر شدنم صلوات بفرستین . ❤
۳ تا  ۲ دختر ۱ پسر

حست خوبه ها😍حد اقل میشه گفت قشنگه

2706