2726
عنوان

خاطره خنده دار 6..

220 بازدید | 15 پست

یه بار رفته بودم سوپری یهو  خوردم به یه آقای داشتم نگای چیپس و پفک ها می کردم بهش نگا نکردم گفتم ببخشید اونم تو عالم خودش  از کنارم رد شد گفت اشکال نداره یهو برگشتم دیدم بابامه راهش و گرفته بود داشت میرفت.یه بار هم داشتم می رفتم بیرون بابام ودیدم داشت میومد خونه گفتم سلام بدون که نگام کنه گفت سلام خواهر رفت خونه..

روز محشر به خدا خواهــم گفت آنکـه از مـن تو گرفتــی همـه ی جانـــــم بود💔

🤣

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😂😂😂😂😂

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤
2728

😂😂

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

😂😂😂😂

میخندمو دلگیرمو میبینمو میمیرمو از این دنیا بیزارمبیزارمو بیطاقتم بیتابی شد عادتم آروم آروم میبارم                                                          ******            *******          *******          زخمای این زمونه بیرحمه کسی درداتو نه نمیفهمهواسه اونی که بیشتر فهمید دیگه آروم شدن فقط وهمه , فقط وهمه          

۱۷ سالم بود تیپ زده بودم اسایی دیرمم شده بود عجله داشتم رفتم بیرون با اعتماد بنفس تو خیابون راه میرفتم دیدم همه نگاه پاهام میکنن نگاه کردم خودم دیدم دمپایی بنفش گلدار پوشیدم از بس عجله داشتم...😩

راستی دنیا چه شکلی می شد اگر بجای آنکه در سینه ام گلوله ای بنشانی در قلبم گلی می کاشتی

شبی زنگ زدم ب بابام گفت اقا شما چرا مزاحم من شدین گفت دخترم من والامن زنگ نزدم گفت اقا زنگ زدی گفتم یه باردیگه زنگ بزنی زنگ ۱۱۰میزنم.بباد ببرت گفت باشه😂😂😂بعد خندیدم فهمید منم گفت ببم تویی😂

دلم نی نی میخاد😔💜
من ک آشنا میبینم خودمو میزنم به اون راه که انگار ندیدم چه مرضیه این😂😂😂

اسمشونمیدونم ولی منم این مرضودارم

قسمت توهمین بوده که برسرت گذشته              نکن گلایه ازفلک این کارسرنوشته.
2706