2410
2553
عنوان

بچه ها دلیل اینکه داستانهای زندگی میترکن چیه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 178 بازدید | 18 پست

حال بیشتر آدما خوش نیس
جدی نگیرید

(آقا هستم ) مهربان باشیم، ببخشیم و لبخند بزنیم ... حس خوب قدم زدن در طبیعت رو از دست ندین (بخصوص کوهنوردی)، موسیقی خوب گوش کنین و به کسانیکه دوستشون دارین زنگ بزنین ... در تاریکترین لحظه های زندگی و در عمیق ترین شرایط سخت، اما خدا همیشه هست
نی نی یار میترکونه چون اخرش ب جای باریک کشیده میشه😂 عقده ایم زیاده یه دعوا راه میندازن ک بترکه&nbs ...

خب امورنده اس که ....چه اشکالی داره حرف دلشون بگن.... دیگه خانمها ریز جزییات حاملگی و قبل و بعدش و همه جزییات و میپرسن مدام ازهم ..... دیگه این داستانها هم نباید اشکالی داسته باسه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب امورنده اس که ....چه اشکالی داره حرف دلشون بگن.... دیگه خانمها ریز جزییات حاملگی و قبل و بعدش و ه ...

نه خوب یکی میاد انتقاد تند میکنه یا میگه دروغ میگی میشه دعوا واونقدر همو فحش میدکو گیس میکشن ک تاپیک منحرف میشه و

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید! زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشست ... ❤خدایا نگاهتو از منو زندگیم بر ندار😘💖تمام زندگی من 👈ستیا و باباش😍😘🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤امضام مال چند سال قبله دخترمو از دست دادم تو اوج شیرین زبونیش میشه برای آرامش دل منو باباش دعا کنید😭💔خدایا میشه دوباره بغلمو با دستات پر کنی خیلی خسته ام😢😔
2720