2726

شوهرش فوت کرده ، خیلی صمیمی بودیم خانومش مثل مادر بوده برامون ، بیمارستانم بستری بوده و کلا اعضای خونواده به بیمارستان رفت و آمد داشتن این چند روز، بخاطر کرونا نبود البته چند سال بود که مریض بود ،امروز رفتیم تو حیاطشون بهشون تسلیت گفتیم با فاصله ، ماسک اینا هم داشتیم، براشون خرما و حلوا درست کردیم چند تا دیس ، پرده ی تسلیت هم نوشتیم ، فردا هم قراره بریم خاک سپاری با فاصله بمونیم ، اما واقعا میترسم تو خونشون برم چون خوب جمعیت هست ،

خودشونم اصلا حرفی نزدن از مراسم نگرفتن یا کنسل کردن..

از طرفی هم میگم زشته بعد خاکسپاری همه برن خونشون و ما برگردیم خونه چون واقعا خیلیییی صمیمی بودیم مثل خونواده،

من از مراسم تدفینش هم‌ میترسم چه برسه به رفتن به خونش

موندیم چیکار کنیم نظر شما چیه😭

از مادر ک صمیمی تر نیستی چن ماهه قرنطینه ایم ندیدیمش

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ا۱لا نر هر کسی باید از خودش شروع کنه نرو نرو نرو

ازدواج ینی زندگی مشترک، ظرف شستن مشترک، توالت شستن مشترک، ناهار و شام خوردن مشترک، خرید مشترک، خنده مشترک، گریه مشترک، شادی مشترک، غم‌مشترک، پولداری مشترک، بی‌پولی مشترک، ... اگه این چیزارو بلد نیستین لطفا ازدواج نکنین!

نرو

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

منم دیروز مراسم مادربزرگم بود

گفتیم چون بیمارستان در رفت و امد بودیم قرنطینه هستیم

مراسم خونه و مسجد نداریم

خاکسپاری و تمام

سر خاک هم ماسک و دستکش و فاصله

اما بازم دیشب ملت رفته بودن خونه ی عمم

اون طفلی ها هم عمل قلب باز داشتن

نمیخوایم با کسی رابطه داشته باشن

عزیزم کدوم شهری؟

عموی شوهرم چند روز پیش فوت کردن حتی واسه خاکسپاری هم فقط چند تا ماشین راه دادن داخل بهشت رضا ، مساجد هم کلا مراسم برگزار نمیکنن، حتی برای سوم و هفتم هم اجازه ورود به بهشت رضا رو ندادن و فقط یکی دو تا ماشین قوم درجه اول با پارتی بازی رفتن داخل، پس ناراحت نباش کسی دلخور نمیشه، من مشهدم

آقا نیستم 😊

عزیزم، پدرم بخاطر سکته مغزی الان تو آی سی یو هست، حتی به حدی حالشون بده که یه دور گفتن تمام 😔، ولی خدا رو شکر زنده موند، الان داداش بزرگم به همه اعلام کرده اگه پدر طوریش بشه کسی برا عزاداری حق نداره بیاد چون تو بیمارستان بوده 

2706