2726
عنوان

هوای هم رو داشته باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 980 بازدید | 36 پست
سلام وقتتون بخیر عزیزم. من تو اینستا بهتون دایرکت دادم. امکانش هست لطف کنید یه نگاه بندازین؟ ممنونتو ...

سلام عزیزدلم ❤️ 

من یه مدت فعالیتم بسیار محدود بود در اینستاگرام و ناگهان با حجم زیادی از پیام مواجه شدم .. لطفاً مجدد پیام رو برام بفرست 💞🌹

اپیکور جون یه سوال چطوری تهیه کننده و کارگردان جهت پخش فیلم یا برنامه با تلویزیون همکاری میکنند؟&nbs ...

گاهی خود شبکه به تهیه کننده سفارش ساخت میده .. گاهی تهیه کننده یا کارگردان خودشون طرح یا ایده ای رو ارائه میدن و در صورت تصویب شدن اون رو تولید میکنند .. ❤️🌹

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

گاهی خود شبکه به تهیه کننده سفارش ساخت میده .. گاهی تهیه کننده یا کارگردان خودشون طرح یا ایده ای رو ...

خواستم مراحل دقیقشو بدونم 

مرسی عزیزم از توضیح😘😇

کاری نداره که پاشو :💥نماز بخون💥نماز بخون💥نماز بخون💥 نماز بخون💥نماز💥نماز💥نماز 💥گوشی زمین ، الان پا شدم یا الله💓من رفتم نماز 😍😇  🌸 اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم  🌸لینک حذف تاپیک کلیک کنید راه درمان : 🍎 تنبلی تخمدان توسط متخصص مجرب》 کافیه دوران پریودی wc میرید خودتونو نشویید البته پشت موردی نداره ، پیف پیف نکنید من تجربه مو گفتم متخصص گفته 🍎 یبوست 》دایما بیسکویت جمانه سبوس دار بخور محل فروش: فروشگاه های زنجیره ای هایپر مارکت ها و دیج.ی کالا معمولا هست شایدم اکالا انلاین  🍎معده درد : ابلیمو و کلا ترشی جات نخورید   طبق تجربه ی خودم درمان نسبی کرونا 》 اب نخود نذر انرژی مثبت 》انرژی مثبت بفرست انرژی مثبت دریافت کن🌸 من خیلی مهربانم و خدا عاشقمه😍 شما چطور؟🙂👑💓اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 👑💓السلام علیک یا امام رضا علیه السلام👑 💖السلام علیکم یا کل ائمه السلام علیهم👑💓 اللهم عجل لولیک الفرج💓👑😍😍😍  پيامبر خدا صلى الله عليه و آله : به روزگار ناسزا مگوييد؛ زيرا خداوند مى فرمايد : روزگار من هستم 😐😔. شب از من است و من آن را نو مى كنم و كهنه مى گردانم.  🌃🌄💒
2728
سلام عزیزدلم ❤️  من یه مدت فعالیتم بسیار محدود بود در اینستاگرام و ناگهان با حجم زیادی از پیام ...

وای عزیزم اومدین بالاخره🥺 به  روی چشم

ممنون از پیگیری و لطفتون عزیزم😍😍😍😍بازگشت غرور آفرینتون هم تبرررریک میگم😎😁👌

عرزشی جماعت تو تاپیکم اظهارنظر نکنه
وای عزیزم اومدین بالاخره🥺 به  روی چشم ممنون از پیگیری و لطفتون عزیزم😍😍😍😍بازگشت غرور آفرین ...

دوست خوبم لطفاً زیر یکی از پست ها برام کامنت بزار راحت تر بتونم پیدات کنم ❤️ اسمی از نی نی سایت نیار🤦🤭

سلام دوست گرامی  سؤال رو باید مطرح کنی!  معلوم نیست که همزمان آنلاین باشیم!!

سلام

ممنون از پاسخ گوییتون

یک سوال در مورد هالیوود داشتم

شما اطلاعی دارید از هالیوود؟

فروش فیلمنامه به کمپانی های هالیوود 

تاپیک های قبلی مال بنده نیستند
سلام ممنون از پاسخ گوییتون یک سوال در مورد هالیوود داشتم شما اطلاعی دارید از هالیوود؟ فروش فیلمن ...

سلام مجدد 

نه اطلاعی ندارم .. اما ابتدا در وطن خودت توانایی‌هات رو محک بزن 🌹

سلام مجدد  نه اطلاعی ندارم .. اما ابتدا در وطن خودت توانایی‌هات رو محک بزن 🌹

فیلمنامه هایی که دارم نمیزارن اینجا بسازم

فیلمنامه هام مارول و وحشت فراطبیعی هستند. دنبال یک راه ارتباطی باهاشون میگشتم

فیلمنامه هایی که دارم نمیزارن اینجا بسازم فیلمنامه هام مارول و وحشت فراطبیعی هستند. دنبال یک راه ار ...

چرا که نه؟؟ یه کار کوتاه بساز .. یه کار ۵_۶دقیقه ای .. تواناییش رو داشته باشی همینجا هم مورد لطف و حمایت قرار میگیری .. بدون رزومه .. سابقه ی کار.. تجربه چه انتظاری داری؟؟  

چرا که نه؟؟ یه کار کوتاه بساز .. یه کار ۵_۶دقیقه ای .. تواناییش رو داشته باشی همینجا هم مورد لطف و ح ...

اخه سینمای ما با هالیوود از لحاظ تجهیزات و بصری قابل قیاس نیست. چرا چند تا فیلم کوتاه اجتماعی دارم🙈 بعدشم عزیزم داخل ایران ورود جوانان سخت تر از کشور های دیگه هست. مافیای سینما و ... البته میدونم با تلاش هیچ چیز غیر ممکن نیست

2706