2726
عنوان

هوای هم رو داشته باشیم

980 بازدید | 36 پست

دوستان فیلم _عرق سرد _ رو دیدم.. احتمالاً خیلی هاتون فیلم رو دیدید.. روایتی واقعی از زندگی زن فوتبالیستی که پس از سالها تلاش و نائل شدن به درجه ی کاپیتانی ،هنگامی که برای مسابقات میخواد از کشور خارج بشه همسرش ممنوع الخروجش می‌کنه.

نمی‌خوام اینجا بحث حقوق برابر .. اجحاف در حق زنان و یا هر چیز دیگه ای بشه..

چیزی که آزارم میده اینه که اگر همه ی هم تیمی ها به پشتیبانی از افروز (در فیلم)بر میومدن و به شرط حضور اون حاضر به خروج میشدند ..چقدر اتفاقات متفاوت می‌بود.

وقتی نقص در قوانین داریم‌‌..خودمون هوای خودمون رو داشته باشیم🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کی هوای هم روداشتیم؟قدیم بود که نونشونم به اندازه مساوی تقسیم میکردن حالاکه دقت میکنم قدیمم به پسرا ...

نه عزیزدلم نباید آنقدر راحت بگذریم.‌. گذشتنمون مارو به اینجا رسوندی..باید بایستیم ..با هم ..برای هم

نه عزیزدلم نباید آنقدر راحت بگذریم.‌. گذشتنمون مارو به اینجا رسوندی..باید بایستیم ..با هم ..برای هم

میدونی همه دلسردشدیم درقبال خیلی چیزا

من سال پیش سیل اومد گفتن نریدسفر

نرفتیم خانوادموندیدم

موندم امسال

الانم نرفتم تکدخترم

دوساله غریبم 

ولی اینهمه مسافر رفتن براشون مهم بود حال بقیه؟وقتی منی که رعایت کردموقراره مسافربیادشهروهمه جاروالوده کنه سردمیکنه ادمو

😐😐😐حرفی نیست وقتی گوش شنوایی هم نیست
دقیق بگو کدوم نقص؟؟؟!!!!

حق حضانت..حق طلاق..و هر چیز دیگه ای که قطعاً اگر از من بیشتر میدونید به اندازه ی من میدونید. هر تفاوتی که در وضع قانون و صرفاً با توجه به جنسیت گرفته شده

من که داداشام از خودم کوچیکتر بودن مامانم همش به اونا می‌رسید دیگه چه انتظاری دارم از بقبه...

از خودمون باید شروع کنیم.

بعضی وقتها پستهایی رو در همین نی نی سایت میبینم که بعضی از دوستان به خودشون می‌بالند که پسر دار شدن..

خودمون باید بیش از اینها هوای هم رو داشته باشیم..وقتی رانندگی میکنیم و خانمی با کودکش در حال گذشتن از خیابون هست بایستیم..هزاران کار کوچیکی که به راحتی هر کدوم از ما میتونیم برای هم نوعمون انجام بدیم

میدونی همه دلسردشدیم درقبال خیلی چیزا من سال پیش سیل اومد گفتن نریدسفر نرفتیم خانوادموندیدم موندم ...

هر کدوم از ما در قبال جامعه به عنوان شهروند مسئوله.

دزدی عمل کثیفیست، آیا اگر در اطرافمون افراد زیادی دست به دزدی بزنند..ما باید از عمل درست خودمون دلسرد بشیم؟؟؟!

هر کدوم از ما در قبال جامعه به عنوان شهروند مسئوله. دزدی عمل کثیفیست، آیا اگر در اطرافمون افراد زیا ...

این روحیه رواین وجدانو توداری 

خیلیاندارن

دردمن اونان  خستم راستش 

این روحیه رواین وجدانو توداری  خیلیاندارن دردمن اونان  خستم راستش

حق داری ..شرایط سختیه که همه ی ما داریم..همه ی جهان درگیرند الان.

این وجدانی که شما ازش حرف میزنی ،من اسمش رو میزارم شعور..اگر شعور بیشتری وجود داشت ..کل جهان درگیر نمیشد..

تموم میشه این ماجرا هم بالاخره..اونوقت حداقلش اینه که امثال شما سرشون رو بالا میگیرند از اینکه باعث ابتلای هیچکسی نشدند..

حق داری ..شرایط سختیه که همه ی ما داریم..همه ی جهان درگیرند الان. این وجدانی که شما ازش حرف میزنی ، ...

😔

شوهرم میگه این ماجراادامه پیداکنه همه میگیریم وقتی رعایت نکنن به ماهم میرسه 

خداامثال شماروحفظ کنه

😔 شوهرم میگه این ماجراادامه پیداکنه همه میگیرین وقتی رعایت نکنن به ماهم میرسه 

همسرتون درست میگن. اما من به شخصه معتقدم سهم خودم رو باید درست انجام بدم ..پس رعایت میکنم..ذهنت رو درگیر بقیه و کارهاشون نکن .. و اینکه همه چیز به قدرت و خواست خداست🙏

اپیکور جون یه سوال چطوری تهیه کننده و کارگردان جهت پخش فیلم یا برنامه با تلویزیون همکاری میکنند؟ 

یعنی تهیه کننده پا میشه میره پیش ریسس صدا و سیما صحبت میکنه 

البته من دانشجوی معماری ام ولی این برام کنجکاویه 

کاری نداره که پاشو :💥نماز بخون💥نماز بخون💥نماز بخون💥 نماز بخون💥نماز💥نماز💥نماز 💥گوشی زمین ، الان پا شدم یا الله💓من رفتم نماز 😍😇  🌸 اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم  🌸لینک حذف تاپیک کلیک کنید راه درمان : 🍎 تنبلی تخمدان توسط متخصص مجرب》 کافیه دوران پریودی wc میرید خودتونو نشویید البته پشت موردی نداره ، پیف پیف نکنید من تجربه مو گفتم متخصص گفته 🍎 یبوست 》دایما بیسکویت جمانه سبوس دار بخور محل فروش: فروشگاه های زنجیره ای هایپر مارکت ها و دیج.ی کالا معمولا هست شایدم اکالا انلاین  🍎معده درد : ابلیمو و کلا ترشی جات نخورید   طبق تجربه ی خودم درمان نسبی کرونا 》 اب نخود نذر انرژی مثبت 》انرژی مثبت بفرست انرژی مثبت دریافت کن🌸 من خیلی مهربانم و خدا عاشقمه😍 شما چطور؟🙂👑💓اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 👑💓السلام علیک یا امام رضا علیه السلام👑 💖السلام علیکم یا کل ائمه السلام علیهم👑💓 اللهم عجل لولیک الفرج💓👑😍😍😍  پيامبر خدا صلى الله عليه و آله : به روزگار ناسزا مگوييد؛ زيرا خداوند مى فرمايد : روزگار من هستم 😐😔. شب از من است و من آن را نو مى كنم و كهنه مى گردانم.  🌃🌄💒
2706