2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

فکر نکنم منم بعدازظهر گلو درد داشتم طوری که صدام تغییر کرد حالام قفسه سینم ی درد خیلی کوچیک و سررگیجه 

همسرم رفته تو پذیرایی خوابیده حتی نیومد ببینه چمه فقط میگفت میخوای پاشو بریم دکتر ،اما فکر نکنم با ی گلو درد کرونا باشه

2738

نگران نباش.

استرسم به خودت راه نده

چیز عجیبی نیست که الان من گرفتم بدن دردو سر دردی تجربه کردم که به عمرم ندیده بودم امروز سی تیم مثبت شد دکتر گفت برو تو خونه مراقبت کن.

دارو داد اولش خیلی حالم بد شد بعد مصرف دارو اما الان بهترم دعا کنید شوهرم ازم نگرفته باشه😓😢🤕

❤️😍I'M BLESSED 😍❤️
نگران نباش. استرسم به خودت راه نده چیز عجیبی نیست که الان من گرفتم بدن دردو سر دردی تجربه کردم که ...

اخی چطور گرفتی؟ شروعش چطر بود به خدا نگران خودم نیستم پسر ۳ ماهه‌دارم

اخی چطور گرفتی؟ شروعش چطر بود به خدا نگران خودم نیستم پسر ۳ ماهه‌دارم

واقعا نمیدونم 

متاسفانه یکی از اقوام که رعایت نکرده بود اصلا تستش مثبت شد که باهامون رفتو آمد داشت تو اون دوره من از همون موقع گلو درد داشتم به مدت ده روز تا اینکه اولین روز فروردین یه شوک بزرگ بهم وارد شد و تست مامانمم مثبت شد من از همون روز بدن درد و سردردم تب و لرزم شروع شد به طرز وحشتناکی زیاد بود و دارو هم خیلی دردمو کم نمیکرد.

دو روز پیش رفتم دکتر و دارو داد گفت خوب نشدی دوباره بیا تا اینکه امروز تنگی نفس هم گرفتم رفتم و گفت ریه ات درگیره رفتم بیمارستان و دارو داد.

وای ساعت ۱۲ دارو رو خوردم تا دو داشتم میمردم اما الان آرومم.

خیلی مراقب باش من مه جوره رعایت کردم چه خودم چه مادرم اما اون فامیلمون مارو درگیر کرد 

آدم از جایی که اصلا فکرشو نمیکنه گرفتار میشه.

اصلا هم نترس اصلا منو استرس مامانم از پا دراورد خواب و خوراک نداشتم از غصهش😢😭🤕

ببخشید زیاد حرف زدم مراقب باش تا میتونی بیرون نرو و همینطور مهمونی انشالا به سلامت رد میکنی این دوران رو

❤️😍I'M BLESSED 😍❤️
2706