2733
2734
عنوان

۹ روز دیگه زایمانمه...

1179 بازدید | 145 پست

سلام خانوما

من نه روز دیگه نوبت سزارین دارم، خیلی اضطراب دارم

میشه از تجربه هاتون برای راحتتر سپری کردن دوره بعد از زایمان بگید؟

و اینکه چه چیزهایی توی بیمارستان نیاز دارم

ممنون میشم

وای منم ۱۱ روز دیگه سزارینم منم استرس دارم...بعد زایمان وقتی که باید راه بری تا میتونی راه برو هر چقدر راه بری زودتر خوب میشی...فلاکس اب جوش و قاشق و چنگال و لیوان و اینا هم با خودت ببر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به سلامتی عزیزم پیشاپیش قدم نورسیدتون مبارک.اول اینکه بستگی به بیمارستانت داره.من بیمارستانم خصوصی بود و هیچ چیز بجز لباس برای نوزادم نبردم.اونم بخاطر فیلم و عکس.استرس نداشته باش سزارین راحتتر از اونچیزیه که فکر کنی.بعد زایمانت هر چی راه بری زودتر خوب میشی.

2728

اگه خصوصی میری بگو پمپ درد بذارن برات اگه دولتی که خودت بخر از بیرون و ببر یه بسته شیاف دیکلوفناک 100هم ببر با خودت یه آدم که باهاش راحتی ببر برات شیاف بذاره منم دعا کن لطفا و بعدا بیا بگو چجور بود عملت و اینا ان شاءالله به سلامتی و دل خوش

تاپیکای زایمان طبیعی یا سزارین منو اد کنین عشقولیا😘😘😍❤

اصلا استرس نداشته باش

فقط بار اول بعد عمل که میخوای بلند بشی سخته بعد اون شاید یکم کمر درد یا سردرد داشته باشه که از عوارض امپول نسکافه و مایعات فراوون بخوری خوب میشی

وقتی از اتاق عمل اومدی بیرون سعی کن آروم باشی و حرف نزنی و زیر سرت بالش نذار و سرت رو خیلی تکون نده 

پسرام نفسام   خدایا خودت مواظبشون باش  عضویتمو بیخیال کاربری قدیمی ام قبلی ترکید  

سلام عزیزم،ببخشید من نمیدونم،چون هنوز تجریه نکردم😔

میخواستم بگم اگه میشه موقع زایمان دعا کنین منم مادرشم😔😔مخصوص من و کسایی که منتظرن و دعا کنین😔🌹

دعا کنین خدا منم ببینه،،صدامو بشنوه،و....😔😔

روز ها،،،،ماه ها،،،،ساعتها،،،،ثانیه هاااا،،همینطور داره میگذره امااااا😔😔😔😔😔دریغ از اینکه یه چیزی میخوام و نمیشه،،،خدایاااا همینجور روزا داره میگذره نمیخوای بهم نیم نگاهی کنی!!!!!!؟؟؟؟😔😔😔اینجا روی زمینت یکی هس که دلش خیلی گرفتهههه،،دلش یه معجزه میخواد،یه نگاه از طرف توووو،میشه بهم نگاه کنی و این ماه بشه همون چیزی که من میخوام!!!!!!؟؟خدایااااااا فقط یه معجزه،یه هدیه،یه لطف،خواهش میکنم ازت😔😔🙏🙏🙏😔😔😔،،،میشه برا نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستی!!؟؟ممنون❤  ،،،،،،خدایااااااا داره به یسال نزدیک میشه،یه ماه دیگه میشه یسال که منتظر نی نی ام نمیخوای بهم نگاه کنی؟؟؟!!!!😔😔بخدا خستممممم دارم فکر میکنم نکنه نازا هستم،خدایاااا تو رو به بزرگیت قسم میدم این ماه هدیه بهم بده،همش دارم روزا رو میشمارم،،هی میگم این ماه حتما مامان میشم ولی.....😔😔😔خدایاااااا نگام کن.خواهش میکنم ازت😔😔💔 خدایاااااا یسال شد و ندادی💔😔خواهش میکنم ازت بهم نگاه کن،توروبه بزرگیت قسم میدم بهم نگاه کن،خواهش میکنم😔😔💔💔💔💔💔🙏🙏خدایاااااااا شکرت بخاطر هدیه ای که دادی،ممنونمممممممم،مرسی بابت معجزه ات ممنون که لایقم کردی یه دنیاااااااا ممنون❤❤❤❤امروز بالاخره بی بی چکم مثبت شد ۱۳۹۹/۴/۲۰😍😍میشه یه صلوات مهمونم کنین؟؟!❤😍ممنون❤❤😍😍گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😍😍😍نی نی قشنگم میدونم خداحافظ و مراقبته عزیز مادر💖انشالله به همین زودیا صدای قلب قشنگتو بشنوم عزیز مادر👶👶💖💖،،خدایااااااا کنجد کوچولومو به تو میسپارم🙏🙏💖💖💖😍😍😍👶👶👶خدایااا شکرت ممنونتم،امروز صدای قلب فندقیمو شنیدم خدایا هزاران مرتبه شکرت عاشقتم1399/5/9💖💖😘😘😍😍👶👶🙏🙏خدایا به موقع اش سالم بزار بغلم ممنون خدا جونم💖😘😍👶🙏امروزاولین سونو رفتم۹۹/۶/۱۵خداروشکرخوب بود خدایاجون ممنون😘❤خدایا شکرت❤
2738
اگه خصوصی میری بگو پمپ درد بذارن برات اگه دولتی که خودت بخر از بیرون و ببر یه بسته شیاف دیکلوفناک 10 ...

خودشون میدن اکثرا به من که هر دو ساعت میدادن خیلی خوب بود

پسرام نفسام   خدایا خودت مواظبشون باش  عضویتمو بیخیال کاربری قدیمی ام قبلی ترکید  

وسايل مورد نياز بيمارستان براي مادر: پوشك زايماني -كمپوت انجير و گلابي-لباس زير اضافي

وسايل مورد نياز نوزاد:پوشك حوله لباس راحتي دو دست زير و رو پتو دور پيچ و قنداق فرنگي شيشه شير و شير خشك و فلاسك آب جوش

براي همراهتم ظروف يبار مصرف و اينجور چيزا

وای منم ۱۱ روز دیگه سزارینم منم استرس دارم...بعد زایمان وقتی که باید راه بری تا میتونی راه برو هر چق ...

بلند شدن خیلی سختهههه و درد آور بعد عمل

تاپیکای زایمان طبیعی یا سزارین منو اد کنین عشقولیا😘😘😍❤

یه همراه خوب ببر که خودش تجربه سز داشته باشه وبتونه کمکت کنه.لباس زیر به مقدار کافی،از این توریها .چای ونبات هم خوبه .شکم بندم قبل زایمان از دکترت بپرس وبعد  جنس خوبشو بگیر 

2706