2737
2734
عنوان

کم شدن میزان خونریزی پریود

| مشاهده متن کامل بحث + 115464 بازدید | 51 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
والله تا آخرش که دکترا تشخیصی ندادن هی میگفت همه چی عادیه...حتی سونوی سه بعدی دادم گفت چیزی نیست برو بخواب نرو سرکار تو هفت ماهگیم زایمان میکنی شبش چنان دردی گرفتم که رفتم بیمارستان بعد یک مامای ساده تشخیص داد بچه داره دنیا میاد!!!! و اومد اما نموند...داغون شدم....بعدا که مطالعه کردم گفته بودن به خاطر مشکلات بچه مثل انسداد لوله گوارش یا روده مایع زیاد میشه
خدایا دست من به آسمانت نمی رسد، اما دست تو که به زمین می رسد...
من یه مدت خونریزی پریودم کم شده بود به نظرم علتش جابه جا شدن و عوض شدن آب و هوا بود .آخه من از تهران اومدم یه شهر تقریبا سردسیر زندگی می کنم .2-3 ماه اول خیلی کم شده بود .بعد دوباره برگشت به حالت سابقش

منم 32 سالمه و شوهرم به خاطر شرایط خاصمون به بچه راضی نبود اما من به زور راضیش کردم که بریم تو اقدام

من اول خیلی خوشحال شده بودم که خونریزیم کم شده اما همه منو ترسوندن از یایسگی زودرس و من رفتم دکتر .شما هم حتما برید دکتر چک بشید اخه درسته سنمون یکیه اما شرایط دیگه مون ممکنه یکی نباشه .حتما اینکارو بکنید
به لب رسیده جان کجایی ؟
منم دقیقا این جوری شدم خیلی خونریزی پریودم کم شده و هر دفعه یه هفته جلوتر میافته 27 سالمه و یه دختر دارم دیگه هم تصمیم ندارم بچه دار بشم
فروش عروسک های بافتنی http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=886370&postID=34689686
من فقط اینماه اینطور بودم،خودشم تنها ماهی بود که عسل،دارچین،سیاه دانه مصرف میکردم،ینی گرمیجات زیاد خوردم،ولی پری کم شد،ینی از چیه؟ البته از روزی هم که پری شدم حلوای میتی که توسایت هس خوردم و گرمیجات مثل زنجبیل وخرما حتی روز اول پری شدید سر درد بودم،به نظرتون چرا؟؟
2738

سلام خانونا منم سه دورست کلومفن و لترو ول و امپول میزنم خونریزیمم کم‌شده پنج ماه قبلم یه سقط داشتم میترسم چرا اینجوری شدم

کارن و داداشش ماکان😍😍مامان و بابا عاشقتونن😘🤩مانلی خانم عروسک‌مامان و‌بابایی💃🥰👄💋
عزیزم من مجردم 22خونریزی ام خیلی کمه درحد لکه چی کار کنم ؟ میترسم درآینده مامان نشم

این تاپیک برای ۷ سال پیشه ها🤣

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
2706