2737
2734
عنوان

کدوم سایت خرید اینترنتیش بهتره؟

191 بازدید | 13 پست

هم تخفیف داره هم زود برسونه دستمون؟ 

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

من فقط از دیجی کالا اینترنتی خرید میکنم 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
من فقط از دیجی کالا اینترنتی خرید میکنم 

لوازم سوپری هم از دیجی میگیرید؟ 

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
دیجی کالا اول هفته سفارش بدی تا اخرهفته بدستت میرسه

لوازم سوپریشم همینجور؟ 

دیجی کالا اول هفته سفارش بدی تا اخرهفته بدستت میرسه

الان که تا۱۵ فروردین تعطیله سفارش گرفتم پست تعطیله

وقتی خواستین به کسی محبت کنین اول رو یه ذره از پوستش امتحان کنین حساسیت نداشته باشه👌👌
لوازم سوپری هم از دیجی میگیرید؟ 

سوپرمارکتی رو از اکسیژن ک توو شهرمونه و انلاین سغارش مییگیره ی ساعتم  میاره

میوه از مستر شاتوت ک عالیه

اجیل از برادران حسینی ک زود میرسونه 

لوازم ارد و قنادی از مرمریان

همشون عالی

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
دیجی کالا سفارشت ۳روزه بدستت میرسه

الان دیگه ن. من دو روز پیش سفارش دادم هجدهم میرسع. خیلیییی پره ظرفیتاش ب سختی میتدنی ثبت سفارش کنی

2738
سوپرمارکتی رو از اکسیژن ک توو شهرمونه و انلاین سغارش مییگیره ی ساعتم  میاره میوه از مستر شاتوت ...

الانم ارسال دارن؟ 

الانم ارسال دارن؟ 

اره من توو این یکماه کلا از همینا خرید کردم 

افق کوروش هم خرید آنلاین داره 

سلام  من از دیجی کالا زیاد خرید میکنم وای این روزا خیلی دیرمیرسه . از گلدتگ هم بعضی تخفیفاتشو ...

ممنون میشم

سایت اگه برای لباس اینا بخوای مدیسه خوبه .

دیجی استایل هست ولی خب گرونه   

برای لوازم ارایش زنونه خوبه البته الان یکم موجودیشون کم شده ولی خوبه

موتن رو هم هست ی نگاه بنداز گاهی ی تخفیفاتی داره که من من عاشقشم