2737
2734
عنوان

امپول اچ سی جی و بارداری

90 بازدید | 11 پست

سلام.3 اسفند اخرین پریودیم بوده و از روز 5 پریودی قرص کلومیفن مصرف کردم و روز 14 امپول اچ سی جی زدم 

امروز هم بی بی چک گذاشتم مثبت بود و ازمایش دادم ک جواب بالای 200 بود 

بنظرتون کاذبه یا ن!؟ ایا اثر امپول هست ک مثبت نشون داده 

زیر دلم هم خیلی درد میکنه ک گاهی از دردش بی طاقت میشم , تو شهر ما فعلا همه ی دکتر ها بستن 😑😑😑😑

سلام من سه روز از موعدم عقب انداخته بودم بعد این سه روز یه خونریزی یکی کم تر از پریودی داشتم که روشن قرمز بود اوایلش غلیظ بود ولی روز بعدش دیگ اونجوری نبود این خونریزی ۳ روز بیشتر طول نکنشید و الان روز ۷ موعد پریودمم که منفی بود بیبی تخمدانام تیر میکشه  انگار به سمت پهلوم کش میاد نشسته بودم میتونم باردار باشم؟ امشب خیلی کمر درد دارم و پهلو درد سونو رفتم رحمم سالمه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
انشاالله دامن تو هم سبز میشه, مطمئن باش  منم خیلی منتظر بودم میترسم تاثیر امپول باشه !

نه اثر آمپول تا الان رفته تاقبل از موعد میمونه اثرش

جانِ مادر خوش اومدی به زندگیمون❤👣میشه واسه سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستی؟
مبارک باشه عزیزم  16 اسفند امپول رو زدم ,تقریبا 20 روز گذشته

اثر آمپول حدااکثر تا چهارده روز میمونه.مبارکه عزیزم بارداری بسلامتی

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند