1711
1707

هرچقدر میخام بخاطر بچه تو شکمم آروم باشم نمیشه میترسم بلایی سرش بیارم با این حجم از ناراحتیم

فکرشم داره دیوونم میکنه اگه بابام نباشه😭😭حالش رو وخیم گزارش کردن 

این چ گرفتاری بود افتاد تو جونمون خدا😞😞

دلم براش خونه خیلی مظلومه بنده خدا😢زیر دستگاه اکسیژن الان داره چطوری نفس میکشه

کاش بجای تو من کرونا میگرفتم ولی چیزیت نمیشد

پری شب بهم کلیپشو فرستاد کلی سفارش کرد مواظب خودت باش با خنده همش میگفت ما کرونارو شکست میدیم

خدایا فقط ی فرصت دوبار بده ببینمش دوماهم بود ندیده بودمش

خواهش میکنم دعاش کنید من دیگه طاقت از دست دادن عزیز رو ندارم😭🙏

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

1718

انشالله هر چه زودتر سلامتیشونو بدست بیارن واسش صلوات فرستادم🤲🤲🤲

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
《ما همه بشر بودیم تا اینکه نژاد ارتباطمان را برید!!مذهب از یکدیگرجدایمان ساخت!!سیاست بین مان دیوار کشید!!وثروت! از ما طبقه ساخت!!》
1665

عزیزدلم ایشالا خوب میشن به حق این ماه،به حق امام زمان،ما هم دعا میکنیم،دلت روشن باشه،امید داشته باش عزیزم،خدانگهدارشون باشه،مواظب خودت و اون نی نی هم باش

سعی میکنم با تمام تلاش زنی باشم که زندگی ش و پر از شادی میکنه و پسرم همه ی دنیامه

ان شالله خوب میشن .نذر صلوات یا جز خوانی قرآن برای شهید پلارک ( شهیدی که قبرش بوی عطر میده ) و اموات بد وارث و بی وارث کن خیلی جواب میده .ان شالله میایی خبر سلامتیشو میدی .

منم قابل باشم دعا میکنم

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
1436

انشالله به حق خانوم فاطمه ی زهرا خوب میشه خودتو اذیت نکن قران بخون گلم

خدایا یه دنیا ممنونتم ک پسرکوچولومو سالم و سلامت بدستم رسوندی خدایا پسرم و به تو می سپارم همیشه نگهدارش باش. الهی آمین 🤲🤲🤲🙏🙏🙏

ایشالا ک سلامتیشون برگرده عزیزم مادرت یاکسایی ک پیشش بودن مبتلانشدن ک

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گر نگهدار من آنست که من میدانم                                           شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
1717