2733
2734
عنوان

خانمایی که فکر اقتصادی دارن

159 بازدید | 23 پست

سلام سلام.من یه دخترچهارساله دارم.خییلی دلم میخاد شاد باشه.

راستش من ده تومن وام گرفته بودم مبل بخرم.چهارتومنم میخاستم بدم گاز فردار بخرم.

بعد نشستم فکر کردم.چه کاریه؟

فعلا که گاز دارم.جمع وجور کنیم پول مبل وگاز و...بیست تومن داریم.بعدش شوهرم میخاست سی وام بگیره بزاره بانک مسکن وام بگیریم دوسه سال دیگه خونرو عوض کنیم.

ولی من گفتم بی خیال مبل وگاز.بیا پنجاه تومنو بزاریم.با ابجیم شریک شیم یه تکه زمین تو روستا بخریم.بعدها خونه بسازیم ویه حوص کوجیک وچندتا درخت.

فکرم خوبه عایا؟؟

پن.مبلام داغونن

اره خوبه 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
اره خوبه 

واقعا؟گفتم ماکه زندگیمون کارمندیه حالا حالاها نمیتونیم حایب داسته باشیم واسه تفریح.ان شاالله این مبلام میره اونجا.بعد واسه اینجا مبل جدید میخرم همینطور گازم.

واقعا؟گفتم ماکه زندگیمون کارمندیه حالا حالاها نمیتونیم حایب داسته باشیم واسه تفریح.ان شاالله این مبل ...

اره فکر خوبیه اما مشورت کن با بقیه که کاربلدن 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
شریک شدن خوب نیست یک واحد آپارتمان کوچیک بگیر  وام مسکنم بگیر هر چقدر پول کم داشتی بده رهن

اخه میدونی ابجیم مثل من دختر داره.شوهرشم ادم خوبیه.خییلی کاریه.خییلی فنیه.

حتی خودش میتونه خونرو بسازه.ما تنها نمیتونیم کاری کنیم.شوهرم نه پولش میرسه نه فنی بلده

شراکت باخواهرت فکر میکنی خوب باشه؟ 

اگه لازمه این پولم سرمایه گذاری کن بعد بااون سیتومن بزار رو پول همین خونه.

خونه روستا بسازی هرچند وقت میری؟؟ میتونی راحت بری بیای؟ بنظر من یه خونه بزرگتر بهتراز یه خونه موقتیه

2738
شراکت باخواهرت فکر میکنی خوب باشه؟  اگه لازمه این پولم سرمایه گذاری کن بعد بااون سیتومن بزار ر ...

اره شوهرش ادم خوبیه.یه جاییکه شاید یه ساعت فاصله باشه نهایتش.همیشه اخر هفته ها میریم.بخاطر بچه ها میگم.اونجام میمونه واسه ایندشون .

الان تواپارتمانا هیچ تفریحی نیست.بچه ها گناه دارن

با خرید ملک هیچ وقت پشیمون نمیشی  

اینکه هنوز بجه ات کوچیکه  تا می تونی  پس انداز کن 

ملک وپول 

و برا خودت پس انداز مخفی داشته باش  حتما  حتما  

ما یه فامیل داریم  اصلا به دک راسیون خونشون نمی رسیدن خانم معلم بود تدریس خصوصی انجام می داد  یه عالمه طلا و پول پس انداز  کرده بود 

شوهرش یکم ولخرج بود و برا خانواده خودش هم خرج می کرد 

برا همون خانمه  عزم اراده ش جزم کرده بود پس انداز  اینا 

و دوتا آپارتمان  کوچیک  تهران خریده بود در دوران خدمتش  

بعدش   با  پاداش بزنشستیگیش   دوتا اپارتمان کوچیکش فروخت   یه پس انداز و  طلاهاش  یه آپارتمان بزرگ 170متری  خرید 

همسرش گفته بود بیا اپارتمانی که توش ساکن هستیم هم بفروشیم  با اپارتمانت تو یه خونه بررگ بخریم  

خانمه قبول نکرده بود 

الان  اقاهه  اپارتمان خودش اجاره داده  اومدن اپارتمان  خانم  زندگی میکنن 

دوتا دختر دادن دخترش ببست و پنج   و بییت ساله 

الان میگه باید به دکراسیون خونه  برسم   که وقت ازدواج و  خواستگار  یشون هست 

پس شما هم الان وقت پس اندازت هست 

http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1532549

به فکرت برمیگرده من خودم با وام مبل نمیخرم با پس اندازم مبل میخرم از طرفی من خودم ترجیح میدم در حال زندگی کنم لذت ببرم 

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره
2706