2703
2553
عنوان

همسرم هرچی میشه میره میزاره کف دست خانواده اش😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1013 بازدید | 41 پست

من شبیه این حرفا رو به همسرم زیاد میزنم همون موقع قبول میکنه و میگه راست میگی ولی بعدا که تو موقعیتش قرار میگیره همه چی یادش میره

پسر یعنی یه خونه پر از توپ و اسلحه و ماشین ؛ پسر یعنی دوچرخه سواری بدون ترس؛پسر یعنی یه کمد پر از کفش و کلاه و لباس اسپرت؛پسر یعنی کراوات و پاپیون و کت مردونه کوچیک؛ پسر یعنی بوی مردانه داشتن درحین کودکی؛ پسر یعنی یه کپی شده سایز کوچیک از عشقت؛پسر یعنی شجاعت ؛ پسر یعنی رفیق و امید آینده پدر ؛پسر یعنی غرور و تکیه گاه مادر ؛ پسر یعنی ولیعهد خونه، من و بابایی عاااااااااااشقتیم شاهزاده کوچولوی من                                          

من همسرم از این کار بدش میاد

و وقتی من خودم از دهنم میپره یه چیزی رو ب خانوادش میگم داخل جمع میگه عزیزم خودمون درموردش صحبت میکنیم و نمیزاره ادامه بدم

اونیع کِع با'وَرِت دا'رِع 🙃💪🏻ی قَدَم 👣 عَز اونی کِع دوسِت دارِع جِلو تَرِع❤️👫

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من شبیه این حرفا رو به همسرم زیاد میزنم همون موقع قبول میکنه و میگه راست میگی ولی بعدا که تو موقعیتش ...

باید مدام تکرار کنید . مثلا گاهی ی بحثی بندازید . یا الکی داستان بگو . مثلا بگو نمیدونی چی شده ک ... 

واقعا واس خانومه متاسفم نمیدونم چی بود شوهرش بهش گفته بود رفته بود گذاشته بود کف دست مادرش رابطه ی شوهرشو بامادرش بهم زده بود.. خدایی ادم نمیدونه ب اینجور ادما چی بگه خداروشکر مااینجوری نیستیم.

.
2720

شوهر من همه چیو نمیگه ااااااااا فقط چندتامورد مثلا انروز دوستومن دعوت کرده شام بعداینکه زنگ زد دعوت کرد ده دقیقه بعد رفت گفت فقط اینه ک خیلی رو مخمه بنظرتون چطور حالیش کنم ک نباید بگه فقط دعوتیامونو میگه یا جایی ک میخایم بریم رو میگه

وخدایی ک بشدت کافیست...
2714
2706