2726

معمولا بعضی خانوما همسرشون این ویژگی اخلاقی ناخوشایند رو داره.

و واقعا نمیدونن ک چجور باید حالیش کنن تا دست از این کارش ورداره.

پیشنهاد من ب شما اینه ک اینطوری باهاش حرف بزنید :

عزیزم خیلی خوشحالم ک توهمسر منی، و قشنگتر اینکه تکیه گاهم شدی .

من بهت افتخار میکنم ...

توسختیا باهم بودیم و اگه ی سیم از تارزندگیمونم شکسته نزاشتیم کسی صدای شکستنشو بشنوه ... .

کاش میشد خدا به همه دخترا ی شوهر مثل تو بده ...

بنظرم کسی که ازدواج میکنه و خانواده تشکیل میده خودش دیگه مستقل شده و عین کوه پشت خانواده اشه ...

احتیاجی نیست که هرمسئله ای میشه با بقیه درمیون بزاریم‌ .ماالگوی بچه هامون هستیم

باید از ماکه پدرمادرشون هستیم یادبگیرن ک رو پای خودشون وایسن.

دقیقا مثل تو ، ک برای ماچیزی کم نمیزاری و اگه مسئله ای میشه باکمک هم دوتایی حلش میکنیم.

لزومی نداره که سر هرچیز کوچیکی خانواده هامونو درجریان بزاریم و ذهنشونو درگیر کنیم چون اونا ب اندازه کافی خودشون درگیری ذهنی دارن . عزیزم مطمئن باش که اونا همینکه ببینن ماخوشیم و روپاخودمون وایسادیم خوشحال میشن.

ما ادمهای بالغی هستیم ...

خودت میدونی ک چقدر خانواده ات برام ارزشمندن. همونطور ک ماخودمونو درگیر زندگی کسی نمیکنیم،قشنگ میشه اگه  کسیو درگیر زندگیمون نکنیم.

خونه و خانواده ی حریمه. من همونجور ک توخونه امنیت دارم دلم میخواد باتکیه باتوهم احساس امنیت کنم.

هرکس هرکاری میکنه یااتفاقی میوفته بسپاریم ب خودشون  ...

اینجوری حرف بیار حرف ببر نمیشیم. بلکه  شخصیتمون حفظ میشه و احترامتون  زیادمیشه . 

ممنونم ک ب حرفام گوش کردی  .دوست  دارم همسر رازدارو مهربونم ...♥️

.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
الان راهنمایی کردی یا خودتون به همسرتون گفتید. بنظرمن اخلاق مردی ک اینه عوض نمیشه .لوس باراومده زما ...

این ی راهنمایی برای کسب مهارت  طریقه ی رفتار کردن باهمسران این چنینی هست

.

میشه بگین کی تاپیک استخارتون رو باز میکنید؟

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇

اون تاپیکتونو قفل کردین نزاشتین من جواب بدم..... 

معلومه که من نمیام ازت بخام استخاره بگیری چون من آدم خرافاتی نيستم خدا هم عقل داده که این حرفای بی پایه و اساس رو باور نکنم 

اگه حرفتون راست بود همون لحظه استخاره میگرفتین 😉

اشکالی نداره...... 

....... I'm in love I'm not alone 💖💖
هروقت تا صفحه ی ۷۹ تموم شد . امروز تا ۷۸ رو میگیرم

لطفا اگه یادتون بود تاپیک رو باز کردید منو صدا کنید

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
ی خمیر رو هرجور ک شکلکش بدی همونجور شکل پیدامیکنه. پس اونقدر باواژه های اینچنینی بهش تلقین کنید که ک ...

سلام من خیییلی در عذابم شوهرم از همه جا حرف میاره و میبره چی به شوهرامون بگیم ک دست از خاله زنک بازیش برداره؟؟؟

2706