2733
2739

معمولا بعضی خانوما همسرشون این ویژگی اخلاقی ناخوشایند رو داره.

و واقعا نمیدونن ک چجور باید حالیش کنن تا دست از این کارش ورداره.

پیشنهاد من ب شما اینه ک اینطوری باهاش حرف بزنید :

عزیزم خیلی خوشحالم ک توهمسر منی، و قشنگتر اینکه تکیه گاهم شدی .

من بهت افتخار میکنم ...

توسختیا باهم بودیم و اگه ی سیم از تارزندگیمونم شکسته نزاشتیم کسی صدای شکستنشو بشنوه ... .

کاش میشد خدا به همه دخترا ی شوهر مثل تو بده ...

بنظرم کسی که ازدواج میکنه و خانواده تشکیل میده خودش دیگه مستقل شده و عین کوه پشت خانواده اشه ...

احتیاجی نیست که هرمسئله ای میشه با بقیه درمیون بزاریم‌ .ماالگوی بچه هامون هستیم

باید از ماکه پدرمادرشون هستیم یادبگیرن ک رو پای خودشون وایسن.

دقیقا مثل تو ، ک برای ماچیزی کم نمیزاری و اگه مسئله ای میشه باکمک هم دوتایی حلش میکنیم.

لزومی نداره که سر هرچیز کوچیکی خانواده هامونو درجریان بزاریم و ذهنشونو درگیر کنیم چون اونا ب اندازه کافی خودشون درگیری ذهنی دارن . عزیزم مطمئن باش که اونا همینکه ببینن ماخوشیم و روپاخودمون وایسادیم خوشحال میشن.

ما ادمهای بالغی هستیم ...

خودت میدونی ک چقدر خانواده ات برام ارزشمندن. همونطور ک ماخودمونو درگیر زندگی کسی نمیکنیم،قشنگ میشه اگه  کسیو درگیر زندگیمون نکنیم.

خونه و خانواده ی حریمه. من همونجور ک توخونه امنیت دارم دلم میخواد باتکیه باتوهم احساس امنیت کنم.

هرکس هرکاری میکنه یااتفاقی میوفته بسپاریم ب خودشون  ...

اینجوری حرف بیار حرف ببر نمیشیم. بلکه  شخصیتمون حفظ میشه و احترامتون  زیادمیشه . 

ممنونم ک ب حرفام گوش کردی  .دوست  دارم همسر رازدارو مهربونم ...♥️

.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
الان راهنمایی کردی یا خودتون به همسرتون گفتید. بنظرمن اخلاق مردی ک اینه عوض نمیشه .لوس باراومده زما ...

این ی راهنمایی برای کسب مهارت  طریقه ی رفتار کردن باهمسران این چنینی هست

.

میشه بگین کی تاپیک استخارتون رو باز میکنید؟

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
2738

اون تاپیکتونو قفل کردین نزاشتین من جواب بدم..... 

معلومه که من نمیام ازت بخام استخاره بگیری چون من آدم خرافاتی نيستم خدا هم عقل داده که این حرفای بی پایه و اساس رو باور نکنم 

اگه حرفتون راست بود همون لحظه استخاره میگرفتین 😉

اشکالی نداره...... 

....... I'm in love I'm not alone 💖💖
هروقت تا صفحه ی ۷۹ تموم شد . امروز تا ۷۸ رو میگیرم

لطفا اگه یادتون بود تاپیک رو باز کردید منو صدا کنید

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
ی خمیر رو هرجور ک شکلکش بدی همونجور شکل پیدامیکنه. پس اونقدر باواژه های اینچنینی بهش تلقین کنید که ک ...

سلام من خیییلی در عذابم شوهرم از همه جا حرف میاره و میبره چی به شوهرامون بگیم ک دست از خاله زنک بازیش برداره؟؟؟

2706