2737
2734
عنوان

چیکار کنیم نینیمون توی دلمون تپل بشه؟♥️👼🏻🤰🏼

| مشاهده متن کامل بحث + 2020 بازدید | 190 پست
براامضات صلوات فرستادم ایشالا به سلامتی فارق بشی عزیزم

منم براشما فرستادم همچنین شما دوستم

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

صبحانه میخوردم میان وعده میخوردم دلستر هرروز بستنی سه چهار تا تو هفته اونم سنتی میخوردم کباب مدام اخر ماه اخرم ی سرما خوردگی وحشتناک گرفتم و بچه امم ۳۱۰۰ بدنیا اومد

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نی نی تپل خوب نیست عزیزم اینکه مادرشوهرامون میگن بچه های ما اینقدر بودن تپل و نمیدونم چی چی ایناهمش ...

من حرف احدی برام مهم نیست خودم دلم میخواد بچم تپل باشه

من برای کسی بچه نمیارم که نظرشونو بخوام

دخترم تمام دنیای منی⁦❤️⁩⁦❤️⁩ 
2728
میخوای چه نرمال باشه کافیه من الان استرس دارم نکنه وزنش زیاد باشه اذیت بشم همون ۳باشه راضیم

۱۰ کیلو نگفتم که

منم ۳ و خورده ای میخوام

۱۰ کیلو نگفتم که منم ۳ و خورده ای میخوام

بطور نرمال هیچ کاریم نکنی ۳کیلو رو میشه نگران نباش

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
2738
من حرف احدی برام مهم نیست خودم دلم میخواد بچم تپل باشه من برای کسی بچه نمیارم که نظرشونو بخوام

دقیقا آفرین

ولی چزهای باد دار نخور ک میگن ذرت و لوبیا بچه رو تپل میکنه اینجوری بدتر رفلاکس میگیره هروز سیب بخور 

آنچهِِ خوبان هَمهِ دارَن تویِکجاداری ..❤
عزیزم چند هفته ای تکوناش کی متوجه شدی؟

۱۹ هفته و ۱ روزم

۱۵ هفتگی تا وسطای ۱۶ حرکت مثل ماهی حس میکردم

از ۱۶ تا ۱۸ هفته دیگه چیزی حس نکردم

از ۱۸ به بعد ضربه هاشو حس میکنم

منم دقیقا دغدغه تورودارم استارتر عزیز..حتی پیش دکتر تغذیه بارداری هم رفتم چون پنج ماه اولم ویارشدید داشتم وهمش وزن کم میکردم نگران وزن بچم بودم..بهم گفت کلسیم زیادبخور مثل شیروماست ودوغ وخامه و..اینا وهمینطور پروتئین (من چون گوشت نمیتونم بخدرم بدم میاد گفت حبوبات به جاش بخورم هم کفایت میکنه) الان یه ماهه دارم رعایت میکنم وهمینطور درمورد خوابیدن هم بهت بگم که نگران نباش هرچی استراحتت بیشترباشه وزن بچت بهترمیشه من خودمم متاسفانه چون شبا بیدارم تاظهر خوابم بیدارکه میکشم اول یه مشت اجیل میخورم بلافاصله قرص د3میندازم توام همینکاروکن..ولی برات فعلا زوده نگران باشی ازماه هفت وهشت به بعدت اینارو خوب رعایت کن چون بچه اخرای ماه وزن میگیره 

خدایاشکرت
دقیقا آفرین ولی چزهای باد دار نخور ک میگن ذرت و لوبیا بچه رو تپل میکنه اینجوری بدتر رفلاکس میگیره ه ...

چیزای نفخ دار خودمو خیلی اذیت میکنه سعی میکنم نخورم

سه روز یبار یه بستنی میخورم

گوشت و مرغ سعی میکنم خوب بخورم

اجیل دوس ندارم ولی مجبورم کم شروع کنم

میوه هم خوب میخورم با شیر

کره خودمونی و شیره انگورم میخورم تقریبا یه روز در میون

2706