1676
1605

من تا ۱۲ ظهر همیشه خوابم

دیر صبحانه خوردن باعث میشه نینی کم وزن بگیره؟

خانومایی که بچتون موقع تولد تپل بود چیا خورده بودن؟

البته تا حد زیادی ژنتیک هم ربط داره

ولی خب کلا ادم دوس داره سعیشو بکنه نینیش تپلی باشه

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم ازت ممنونم که منو دوباره لایق مادر شدن دونستی👼🏻🤰🏼🐥♥️یه صلوات برای نینی توی دلم میشه بفرستین🌸♥️ خوش اومدی عزیز دل مامان دردونه من ۹۸/۹/۲۸🥰😍🤰🏼🐥♥️امروز صدای قلب قشنگتو شنیدم عزیز مامانی ۹۸/۱۰/۲۲ 👼🏻🤰🏼قربون اون شکل ماهت بشم کنجد من امروز روی ماهتو دیدم خداروشکر🤰🏼🤱🏼 دخترم مامانی منتظرته🤱🏼 خدا واقعا تورو بهم بخشید ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🐥🐥🐥🐥🐥🐥🐥🐥🐥

میخوای چه نرمال باشه کافیه من الان استرس دارم نکنه وزنش زیاد باشه اذیت بشم همون ۳باشه راضیم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برا به سلامت بدنیا اومدن نی نیم لطفا یه صلوات بفرستین.

من خاهرم ذرت زیاد مخورد.اجیل واینا غداشم خب بود ماشالع نینیش تپل شد  

من دخترسخی هام دختری از جنس بغض وتنهایی...ولی شکست رونمیپذیرم چون من میتونم🥰من لایق خوشبختی ام و ب امید روزی ک ب خاسته قلبیم برسم...امین🙏

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

نی نی تپل خوب نیست عزیزم اینکه مادرشوهرامون میگن بچه های ما اینقدر بودن تپل و نمیدونم چی چی ایناهمش بده بچه باید اندازه کافی رشد کنه نه تپل چربی اضافست اونم غذاهای ک مامیخوریم

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
👑آنچـــــهِِِ خُُُـــوبـــان هَََـمـــــهِِِ دارَََن تــُُُــو یِِِکجــــا داری👑
1660

من پسرم 4200بود 

دخترم 3900

سر پسرم خیلی میخوردم 

سر دخترم اشتها نداشتم 

به نظرم ژنتیکه

آهای منورالفکر کرونا هیچ ربطی به مرگ بر آمریکا گفتن نداره همه دنیا درگیرشن اونا که نگفتن مرگ بر آمریکا لطفا بفهمین

منم تا لنگ ظهر خوابم بیدار میشم دیگه چیزی نمیخورم ناهار میخورم میترسم نی نیم لاغر بشه

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا پسرخوشگلمو به تو سپردم خودت مواظبش باش ❤❤❤
دکتر من گفت عسل و بستنی ومربا به خود بچه میرسه. البته از ماه ۷به بعد. بچه هامم ۳/۱۰۰ و ۳/۵۰۰بودن

یعنی زیر هفت ماه مهم نیست؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم ازت ممنونم که منو دوباره لایق مادر شدن دونستی👼🏻🤰🏼🐥♥️یه صلوات برای نینی توی دلم میشه بفرستین🌸♥️ خوش اومدی عزیز دل مامان دردونه من ۹۸/۹/۲۸🥰😍🤰🏼🐥♥️امروز صدای قلب قشنگتو شنیدم عزیز مامانی ۹۸/۱۰/۲۲ 👼🏻🤰🏼قربون اون شکل ماهت بشم کنجد من امروز روی ماهتو دیدم خداروشکر🤰🏼🤱🏼 دخترم مامانی منتظرته🤱🏼 خدا واقعا تورو بهم بخشید ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🐥🐥🐥🐥🐥🐥🐥🐥🐥
8

سلام از هفت ماهگی به بعد بچه توشکم وزن می گیره سعی کن هفت ماهگی به بعد غذات مرتب باشه من موقع دخترم نمی دونستم اول ویار نداشتم ولی از هفت به بعد اصلا لب به غذا نمیزدم مگه از گشنگی بمیرم واسه همون بچم وزنش کم بود موقع بدنیا اومدن

میخوای چه نرمال باشه کافیه من الان استرس دارم نکنه وزنش زیاد باشه اذیت بشم همون ۳باشه راضیم

براامضات صلوات فرستادم ایشالا به سلامتی فارق بشی عزیزم

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سلامتی خودم ونی نی تودلیم یه صلوات بفرستید❤❤❤❤❤❤💜💜💜💜بگیدمنم براتون بفرستم 💜💚💜💚💜💚💜
منم تا لنگ ظهر خوابم بیدار میشم دیگه چیزی نمیخورم ناهار میخورم میترسم نی نیم لاغر بشه

نه من تا بیدار میشم صبحانه میخورم

یه ساعت بعدش ناهار

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براامضات صلوات فرستادم ایشالا به سلامتی فارق بشی عزیزم

منم براشما فرستادم همچنین شما دوستم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برا به سلامت بدنیا اومدن نی نیم لطفا یه صلوات بفرستین.

صبحانه میخوردم میان وعده میخوردم دلستر هرروز بستنی سه چهار تا تو هفته اونم سنتی میخوردم کباب مدام اخر ماه اخرم ی سرما خوردگی وحشتناک گرفتم و بچه امم ۳۱۰۰ بدنیا اومد

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه و عسل).دود دادن عنبر نسا روزی ک پاک میشید قبل اینکه بخای بری حمام.مصرف فولیک اسید هرشب قبل خواب.مصرف ویتامینdهرماه با دوز  ۵۰ هزار.قبل خواب روعن سیاه دانه ب شکم و قسمت رحم. ب شوهرتم هر شب یک استکان نصفش عرق کاسنی نصفش اب بده  بخوره بعد از ۳ ماه اقدام داشته باش انشالله خداوند بهتون ی فرزند صالح میده شک نکن
نی نی تپل خوب نیست عزیزم اینکه مادرشوهرامون میگن بچه های ما اینقدر بودن تپل و نمیدونم چی چی ایناهمش ...

من حرف احدی برام مهم نیست خودم دلم میخواد بچم تپل باشه

من برای کسی بچه نمیارم که نظرشونو بخوام

1
5
10
15
20
25
30
35
40

۱۰ کیلو نگفتم که

منم ۳ و خورده ای میخوام

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1645