2726
عنوان

خانوما باردار بیان

127 بازدید | 16 پست

سلام من سه روز از موعدم عقب انداخته بودم بعد این سه روز یه خونریزی یکی کم تر از پریودی داشتم که روشن قرمز بود این خونریزی ۳ روز بیشتر طول نکنشید و الان روز ۷ موعد پریودمم که منفی بود بیبی تخمدانام تیر میکشه  انگار به سمت پهلوم کش میاد نشسته بودم میتونم باردار باشم؟ سونو رفتم یه ما پیش رحمم سالمه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ببین هر دیقه این سوال بپرسی چیزی جز بدتر گیج شدن سراغت نمیاد

ده روز گذشت بی بی بزن منفی بود باردار نیستی 

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
ده یا15روزازرابطه گذشته باشه نشون میده

جدی؟تجربه رو داشتین شما؟من دارو میخوردم اسفندماه پریودمم ک نامنظمه ۲اسفند پریود شدم ۶اسفندکامل پاک بودم الانم ک۷فروردینه اولا تست زدم مثبت شد آز خونم مشکوک بود یکهفته پیش تست زدم منفی بود دو روز پیش زدم باز منفی بود 

یکمم درد پریودی دارم ولی کم خداکنه زود باشه خداکنه حامله باشم 😢برای خداکاری نداره 

جدی؟تجربه رو داشتین شما؟من دارو میخوردم اسفندماه پریودمم ک نامنظمه ۲اسفند پریود شدم ۶اسفندکامل پاک ب ...

اره برای من که نشون داد...منم پریودم همیشه نامنظم بود.یه بی بی دیگه بگیرچک کن بازم...ان شاالله که خیره بسپاربه خدا.

اره برای من که نشون داد...منم پریودم همیشه نامنظم بود.یه بی بی دیگه بگیرچک کن بازم...ان شاالله که خی ...

تست کردم اونم منفی بود زنگ زدم دکترم گفت بخاطر داروها معمولا یه مثبت کاذب میاد باید بذاری از موعدت بگذره خب منم ک موعدم منظم نیست ک بفهمم دقیق کی باید بذارم 

توکل کن به خدا...هرچی صلاحته همون میشه...چندروزدیگه هم صبرکن 

ان شاالله پنج روز دیگه صبر میکنم بشه ۴۰روز چاره ایی نیست وقتی مثبت شد اینقدر خوشحال بودیممممم

همش احساس تهوع داشتم خوابم‌میومد فکر ک‌میکنم میفهمم تاثیر دارو بود تهوع

ولی هنوز خوابم میاد نوک سینهام خیلی درد میکنه ولی خب بدیش اینکه این علائم‌واسه پریود هم هست 

درک میکنم...روزای انتظارخیلی سخت میگذره

۹ماه پیش یه سقط داشتم اگر از دستش نداده بودم الان به دنیا اومده بود اسفند به دنیا میومد همینطور درد پریودی داشتم فک میکردم میخوام پریود بشم ولی نمیشدم کلی کارهامیکردم ک پریودیم بیاد و بعد فهمیدم باردارم ۵هفته بعد ۴روز فهمیدنمون سقط شد خیلی پشیمونم نمیدونستم حاملگی اینجوریه نمیدونستم وقتی اقدام میکنیم باید رعایت کنیم

2706