1676
1605
عنوان

خانوما باردار بیان

126 بازدید | 16 پست

سلام من سه روز از موعدم عقب انداخته بودم بعد این سه روز یه خونریزی یکی کم تر از پریودی داشتم که روشن قرمز بود این خونریزی ۳ روز بیشتر طول نکنشید و الان روز ۷ موعد پریودمم که منفی بود بیبی تخمدانام تیر میکشه  انگار به سمت پهلوم کش میاد نشسته بودم میتونم باردار باشم؟ سونو رفتم یه ما پیش رحمم سالمه

چن روز دیگه بازم بی بی چک بزن  شاید هم علتش تغییر هورمونی باشه

💔واسه بارپنجم باردارشدم دعاکنید سالم بمونه مثل چهارتای قبلی سقط نشه آخرین فرصتمه بعدش بایدبرم آی وی اف برام دعاکنیدقلبش همیشه بتپه😘چون یکی ازنینیام قلبش تشکیل شدوبعدازکارافتاد

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

ببین هر دیقه این سوال بپرسی چیزی جز بدتر گیج شدن سراغت نمیاد

ده روز گذشت بی بی بزن منفی بود باردار نیستی 

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربونم بزرگترین خواسته ام اول ظهور مهدی موعود(عج)💚 بعدشم شنیدن صدای قلبِ نی نی م💚میدونم یه روزی به منم نظر میکنی و میتونم بچه مو بغل بگیرم💚🥰
1677
بسلامتی نی نیت دنیا بیاد انشالله 

ممنون عزیزم انشاءالله 

💔واسه بارپنجم باردارشدم دعاکنید سالم بمونه مثل چهارتای قبلی سقط نشه آخرین فرصتمه بعدش بایدبرم آی وی اف برام دعاکنیدقلبش همیشه بتپه😘چون یکی ازنینیام قلبش تشکیل شدوبعدازکارافتاد
ده یا15روزازرابطه گذشته باشه نشون میده

جدی؟تجربه رو داشتین شما؟من دارو میخوردم اسفندماه پریودمم ک نامنظمه ۲اسفند پریود شدم ۶اسفندکامل پاک بودم الانم ک۷فروردینه اولا تست زدم مثبت شد آز خونم مشکوک بود یکهفته پیش تست زدم منفی بود دو روز پیش زدم باز منفی بود 

یکمم درد پریودی دارم ولی کم خداکنه زود باشه خداکنه حامله باشم 😢برای خداکاری نداره 

جدی؟تجربه رو داشتین شما؟من دارو میخوردم اسفندماه پریودمم ک نامنظمه ۲اسفند پریود شدم ۶اسفندکامل پاک ب ...

اره برای من که نشون داد...منم پریودم همیشه نامنظم بود.یه بی بی دیگه بگیرچک کن بازم...ان شاالله که خیره بسپاربه خدا.

1665
اره برای من که نشون داد...منم پریودم همیشه نامنظم بود.یه بی بی دیگه بگیرچک کن بازم...ان شاالله که خی ...

تست کردم اونم منفی بود زنگ زدم دکترم گفت بخاطر داروها معمولا یه مثبت کاذب میاد باید بذاری از موعدت بگذره خب منم ک موعدم منظم نیست ک بفهمم دقیق کی باید بذارم 

توکل کن به خدا...هرچی صلاحته همون میشه...چندروزدیگه هم صبرکن 

ان شاالله پنج روز دیگه صبر میکنم بشه ۴۰روز چاره ایی نیست وقتی مثبت شد اینقدر خوشحال بودیممممم

همش احساس تهوع داشتم خوابم‌میومد فکر ک‌میکنم میفهمم تاثیر دارو بود تهوع

ولی هنوز خوابم میاد نوک سینهام خیلی درد میکنه ولی خب بدیش اینکه این علائم‌واسه پریود هم هست 

درک میکنم...روزای انتظارخیلی سخت میگذره

۹ماه پیش یه سقط داشتم اگر از دستش نداده بودم الان به دنیا اومده بود اسفند به دنیا میومد همینطور درد پریودی داشتم فک میکردم میخوام پریود بشم ولی نمیشدم کلی کارهامیکردم ک پریودیم بیاد و بعد فهمیدم باردارم ۵هفته بعد ۴روز فهمیدنمون سقط شد خیلی پشیمونم نمیدونستم حاملگی اینجوریه نمیدونستم وقتی اقدام میکنیم باید رعایت کنیم

۹ماه پیش یه سقط داشتم اگر از دستش نداده بودم الان به دنیا اومده بود اسفند به دنیا میومد همینطور درد ...

شایدیه حکمتی  توش بوده خودتوناراحت نکن ازاین به بعدمراقب باش سعی کن ازطریق اینترنت وکتاب اطلاعاتتوببری بالا...اگرم بارداربودی توگوگل هفته های بارداریتوسرچ کن خیلی مطالب مفیدی هستش