1676
1605
عنوان

سرویس چوب نوزاد چند میشه کلا؟؟؟

417 بازدید | 63 پست

چیا داره 

و نظرتون راجب تخت نوزاد نوجوان بگین ممنون😍😍

فقط 33 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان هی چرخ بزن در دل و دل را بتکان این همنفسی چه حس و حالی دارد در پیکر من دو قلب دارد ضربان(خداجون عاشقتم)

من تازه سیسمونی گرفتم. تخت نوزاد و نوجوان و خوشخواب

با کمد و بوفه که با هم یکیه تقریبا 3 تومن دراومد. مدلش هم اسپرت 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جانِ دلم عروسکم دخترم    مثل نور به دلم تابیدی آرامشِ جانم شدی و بهترین حس عاشقانه دنیا را به من هدیه کردی داشتنت حس عجیبی است که فقط من دارم  

من دادم ساختن برام ۵ تومن دراومد

تختمم قدش ۱۶۰ گرفتم تا ۷ یا ۸ سالگیش سرویسشو عوض کنم براش

دراور ۳ کشو داره و یه کمد کوچولو ایستاده داره

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1677
۲۰تومن گمونم

20 تومن! درست گفتین

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جانِ دلم عروسکم دخترم    مثل نور به دلم تابیدی آرامشِ جانم شدی و بهترین حس عاشقانه دنیا را به من هدیه کردی داشتنت حس عجیبی است که فقط من دارم  
من تازه سیسمونی گرفتم. تخت نوزاد و نوجوان و خوشخواب با کمد و بوفه که با هم یکیه تقریبا 3 تومن دراوم ...

خیلی مفت شده من پرسیدم گفتن از 6میلیون شروع میشه☹️قزوینم

شما کجایی

هیچوقت با کسی که چندتا از کاربریاش تعلیق شده نجنگ چون اون چیزی برا از دست دادن نداره!! 😁
1668
خیلی مفت شده من پرسیدم گفتن از 6میلیون شروع میشه☹️قزوینم شما کجایی

مشهد. تازه خیلی هم راضیم. بذار عکس بگیرم بفرستم واست

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
20 تومن! درست گفتین

جدی؟

بیچاره خونوادم😕

چ رسم بدیه

مرگ بر لیپید👊🏻جدیدا لازم شد بگم! مرگ بر مردایی که درخواست دوستی میدن با اینکه تو پروفایلم زدم متاهلم و هدفشون اینه هرچه شایسته خارمادرشونه بگن.

من چندروز قبل از خواب تخت( نوجوانی) و کمد قیمت  گرفتم اونی که خوشم اومد ۴ میلیون خورده و یکی دیگه که زاد خوشم نیومد ۳ خورده تازه گفت اینا چون خرید قبلمه دارم ارزون میدم رنگ دیگه بخوای سفارش بدی قیمت جدید باید بخری بعد عید هم گفت قسمتت بیشتر میشه😑 . رفتم نجاری پرسیدم درست کنه چقد میشه ۴ خورده ای گفت ۶ میلیون

الان نی نی سایتیا میان میگن کمتر از 200میلیون فیکه😂

😂😂😂😂 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان هی چرخ بزن در دل و دل را بتکان این همنفسی چه حس و حالی دارد در پیکر من دو قلب دارد ضربان(خداجون عاشقتم)
من تازه سیسمونی گرفتم. تخت نوزاد و نوجوان و خوشخواب با کمد و بوفه که با هم یکیه تقریبا 3 تومن دراوم ...

کجایین شما

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😂😂😂😂 

والا خب برا جهاز میگن زیر 500میلیون خیلی ضایعس 

ازشون بپرسی گوشیاشون همه از دم ازین آیفون جدیداس 

خونشه هاشونم خیابون فرشتس یکی یه لامبورگینی و بوگاتی و پورشه هم دارن

خفاشاهم ماکارانی میخورن😂

هیچوقت با کسی که چندتا از کاربریاش تعلیق شده نجنگ چون اون چیزی برا از دست دادن نداره!! 😁
جدی؟ بیچاره خونوادم😕 چ رسم بدیه

این رسم دیگه باید برداشته شه

من به شوهرم گفتم انشالله باردار شم خودمون بگیریم

یه وقت چشم وا میکنی و میبینی که دیگه نه غم جمعه آزارت میده نه استرس شنبه، نه واسه رسیدن آخر هفته ذوق داری نه منتظر رویداد خاصی تو تقویم هستی، کلا فقط هستی که باشی، مثل بی حسی میمونه، یه بی حسیِ خطرناک...
1645