2726
عنوان

مهمونی های همسایه بغلی

| مشاهده متن کامل بحث + 478 بازدید | 26 پست
بزار آخر عمری خوش باشن داریم مریم دیگه با هم خوب باشید😁😁🍭

با هم خوبیم حسودی شد امروز برای مامانهامون خرید کردیم از فاصله دور بهشون دادیم دم آسانسور گذاشتیم  ....خواهرم یه هفته است مریضه (کرونا نه ها) هیچ کار براش نمیتونم بکنم ...

یکی از همسایه های ما هم اینطوریه. ولی بقیه واقعا رعایت می کنن. البته این همسایه مون کلا مردم دار نیستن. کلا از نظر شخصیتی انگشت نمان. به نظرم احترام نذاشتن به مردم شامل رعایت نکردن قرنطینه هم میشه. حتی شنیدم مهمونش بهش گفت شما دارین کرونا رو اشاعه می دین ما رو به زور دعوت کردی بعدم رفت. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با هم خوبیم حسودی شد امروز برای مامانهامون خرید کردیم از فاصله دور بهشون دادیم ....خواهرم یه هفته اس ...

ای بابا ایشالله زودتر خوب شه🍭🖐

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
2728
یکی از همسایه های ما هم اینطوریه. ولی بقیه واقعا رعایت می کنن. البته این همسایه مون کلا مردم دار نیس ...

بابا این همه دکتر و پرستار شهید شدن ...ب نظر من خونشون گردن کساییه که رعایت نمیکنن

خودت تذکر بده .من که گفتم 

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
بابا این همه دکتر و پرستار شهید شدن ...ب نظر من خونشون گردن کساییه که رعایت نمیکنن

بله گردنشونه. ولی دیگه واقعا از این قضیه کرونا یاد بگیریم یه فکری به حال فرهنگمون کنیم. اینایی که با قرنطینه لج کردن دقیقا چطوری اینقدر کج فهمن. دارن با چی لج می کنن؟ تا کی خودخواهی؟ تا کی بگیم مرگ فقط واسه همسایه اس؟ 

برم با بخاز شو راه رو بشورم بفهمه قضیه برای ما جدیه 

نه مستقیم حرف بزن. اگه تلفنش رو داری زنگ بزن اگه نه ماسک بزن برو دم درش بگو. بدون بی احترامی ولی جدی

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
نه مستقیم حرف بزن. اگه تلفنش رو داری زنگ بزن اگه نه ماسک بزن برو دم درش بگو. بدون بی احترامی ولی جدی

نمیشه واقعا نمیتونم و قطعا آقامون نمی ذاره....

شمالی و ترک مزدوج شدن ...

خودشون بررسی مهمون براشون میومد دعوا میشد فحش بد میده مهمونشو😑